fbpx

2 dubna

Kdo má informace, vládne světu aneb Seriál pro mladé podnikatele

0  comments

Chrlení nařízení a účetních komplikací podnikatelům, na druhé straně pobídky státní i evropské pro kohokoliv, kdo se pustí do podnikání.

Taky se cítíte jak v absurdistánu?

Nejen z tohoto důvodu jsme spojili síly s aktéry vzdělávání mladých lidí k podnikání a seberozvoji a vznikl tak Seriál pro mladé podnikatele, který od května bude vycházet v elektronickém vydání magazínu Světa Úspěšných.

Pro koho?

Seriál je určen pro ty, kteří přemýšlejí o vlastním podnikání nebo do toho už praštili a moc dobře si uvědomují sílu informací.

Co získáte?

Hlavní téma

Každé číslo časopisu má své dobře zvolené téma související s dosažením úspěchu. Příloha pro mladé podnikatele nezůstane pozadu. Během sbírání inspirace v článcích a rozhovorech najdete v naší příloze přehledný výčet informací, kde brát hard data pro podnikání.

Weby, které nechcete minout

Internet je nekonečný. Ale vyznat se v informacích chce dobré zdroje. Zde je najdete.

Akce a semináře

Sedět ve své jamce může maximálně tak zajíček. Podnikatel musí mezi lidi a na akce, kde se točí to nejdůležitější kolem podnikání a seberozvoje. My je pro vás hledáme.

Evropský rozměr

Dobrý patriot začne na českém trhu, ale později musí umět překročit hranice a vědět, co se děje v Evropě. Každý díl seriálu vám pomůže se zorientovat v legislativě nebo příležitostech evropského trhu a to je informace, kterou jen tak nezískáte.

Kdo?

Seriál vzniká pod taktovkou Michaely Cvachové, která je jedním z organizátorů Pražského Barcampu o podnikání a vzdělávání mladých. Důležité informace získává ve spolupráci s kanceláří europoslankyně Michaely Šojdrové, ambasadorky pro podnikatelské vzdělávání a autorky parlamentní zprávy o podpoře podnikání skrze vzdělávání a odbornou přípravu.

Informační rozsah přílohy je rozsáhlý, takže jej tvoří i další nadšenci a odborníci z oblasti vzdělávání a zkušení matadoři v podnikatelské sféře.

Bez názvu-1


Jste si jisti, že si můžete dovolit nevědomost?

Přečtěte si květnový magazín Světa úspěšných a posílejte i své připomínky a podněty na michaela.cvachova.email@gmail.com

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center