fbpx

12 dubna

Kde naleznete mentora? | Konference Glorious

0  comments

Za úspěchem většiny lidí stojí mentor. Někdo, kdo je před námi 15 – 20 let. Dává nám cenné rady, případně nás nasměruje ve chvíli, kdy se odchýlíme od svého kurzu. Kde ale na někoho takového narazit?  Konference Glorious se pořádá již za 23 dní! Přípravy se blíží ke konci. Vystoupí zde mnoho podnikatelů, od kterých budeme moci čerpat jejich zkušenosti. Jedná se o největší konferenci v ČR.

S kým se na této konferenci budeme moci setkat?

Radka Dohnalová

Radčiným posláním je celosvětově přenastavit způsob vzdělávání tak, aby vedlo k aktivování jedinečnosti každého člověka, týmů i organizací. Radka je zakladatelkou a řídicí partnerkou mezinárodní vzdělávací společnosti ATAIRU. Miluje cestování. Navštívila přes 50 organizací v Evropě, na Blízkém Východě a v Japonsku. ATAIRU je organizace, která podněcuje rozvoj leaderů, podněcuje restart podnikání a strategické transformace, a také věnuje své aktivity dětem a mladistvým, u kterých rozvíjí a podněcuje jejich talent.

Zdroj: https://www.penize.cz/zamestnani/311814-radka-dohnalova-nikdo-primo-nerekne-ze-nechce-zenu-ve-vedeni

Tomáš Hruda

Je absolventem ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK. Pracoval mimo jiné také jako šéf CzechInvestu, Středoevropského technologického institutu CEITEC i jako náměstek ministra školství pro výzkum a vysoké školství. Vzdělávání je jeho vášní. Po mateřské dovolené se opět vrátil k řemeslu a spoluzaložil projekt EDUCATION REPUBLIK. Smyslem projektu je podporovat vzděláním.

Zdroj: http://vyznamneosobnosti.cz/tomas-hruda/

Radim Svoboda

Nejvýše postavený Čech ve světě marketingu. V roce 2017 postoupil v globální centrále Leo Burnett na pozici Executive Vice President. Jeho hlavním úkolem je nadále rozvoj partnerství s klíčovým klientem sítě, ale k tomu mu přibyla zodpovědnost za rozvoj celosvětové spolupráce jednotlivých společností Publicis Communications s klienty. V minulosti byl prvním českým zaměstnancem v pobočce The Coca-Cola Company v Praze. Poté se přes českou pobočku Leo Burnett dostal až do Chicaga na současnou pozici. Stojí například za marketingem Samsungu.

Zdroj: https://marketingsales.tyden.cz/rubriky/lide/radim-svoboda-o-cem-se-bavime-u-piva-v-americe_319018.html

Senta Čermáková

Jedna z nejúspěšnějších českých manažerek. V roce 2011 vyhrála jako první žena prestižní soutěž Manažer roku. Dnes pracuje jako ředitelka pro značku a inovace u společnosti Deloitte. Jejím hlavním úkolem je rozvoj strategických projektů v oblasti nových technologií a inovací. Akceleruje a dává pomocnou ruku startupům při jejich rozvoji a růstu na domácím trhu i v zahraničí včetně mentoringu. Senta má za sebou hvězdnou kariéru u společnosti Hewlett-Packard, kde se vypracovala na nejvýše postavenou manažerku ve světě.

Zdroj: https://modernirizeni.ihned.cz/c1-65773140-vytvarime-databazi-napadu-a-lidi-hledam-mlade-talenty

Během hlavní konference bude připraven bohatý doprovodný program. Celé šestipatrové garáže se promění v obří park plný zábavy, občerstvení a odpočinku. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet hoverboard, Xbox či virtuální realitu, zahrát airsoft, fotbálek, ping pong nebo stolní hry a mnoho dalšího.

Mají nám co předat? Rozhodně ano. Proto pokud toužíte po inspiraci nebo chcete získat nové informace, neváhejte a přijďte na konferenci v květnu. Vstupenky jsou limitované a postupně se zdražuji!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center