fbpx

2 dubna

KAZMA KAZMITCH – Co stojí na druhé straně, na té za kamerou?

0  comments

Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch, internetový bavič, moderátor a producent pořadu One Man Show. Kamilovi se podařilo dostat falešného Jima Carreyho na udělování české filmové ceny (Český lev). Za pouhých 10 dní obletěl celou zeměkouli a to velmi netradičním způsobem, jako Yes-man (Dokážete říkat po dobu deseti dní na všechno ANO?). V roce 2016 se nechal propašovat nákladním kamionem do Ruska, kde následně vstoupil na led ledního koleje v kostýmu psa Lajky v době, kdy zápas sledoval téměř celý svět. Kromě mnoha dalších skvěle propracovaných a těžko pochopitelných zážitků a událostí, je také asi jediným Čechem, který dostal do „držky“ od Justina Biebra. Dnes velice populární a úspěšný člověk. Ale co stojí na druhé straně, na té za kamerou? Jaké mládí, názory a problémy tento umělec zažíval, jaký je jeho příběh? Nechte se inspirovat.

Vždy jsem byl průserář. Kluk v zadní lavici, na kterého se celá třída otočila, když se učitelka zeptala, kdo to provedl. Ve škole mi nikdo moc nevěřil, jak spolužáci, tak učitelé. Vždy jsem byl ten, který to nikdy nikam nedotáhne.
Asi v pátý třídě se učitelka ptala, kdo ze třídy chce jít na učeliště a kdo na střední školu. 90% spolužáků zvedlo ruku, že jde na učňák a jen pár premiantů se přihlásilo, že chce jít na střední školu a s nimi já. Dodnes si živě pamatuji, jak se celá třída otočila, ukázala na mě a začala se smát, i včetně učitelky. Byl to pro mě silný moment, který ve mně zůstal dodnes. Tenkrát jsem si říkal:
Počkejte, já vám všem ukážu.

Obálka vánočního vydání
Obálka vánočního vydání

60% svého života strávíme v práci. Většina lidí žije tak, že si odpracuje týden, a pak na víkend si zajedou někam na výlet, párty, do obchodů. Nedávno jsem byl na poště a říkám paní za přepážkou „Mějte krásný den“ odvětila, krásný bude až za 6 hodin…Je to hrozný a bohužel takto žije většina lidí. Málokdo si uvědomuje, že to co je mezi pondělím a pátkem, je ta největší část života. Proto si vyberte to, co chcete v životě dělat, protože tím si zároveň vybíráte i svůj život.

 Já se rozhodl nežít ten běžný život, ale vybrat si svoji cestu. Udělat to jinak. Jestli nemůžete přijít na jaká je ta vaše životní mise, co byste měli a chtěli dělat, tak si zkuste položit následující otázku:

Co byste během dne nejraději dělali, kdyby peníze nehrály žádnou roli?

Já jsem vždy říkal, že cokoli co dělám, tak bych dělal i zadarmo. Naštěstí nemusím. Vydal jsem se svoji cestou a to přeji i vám.

Jakou hru to všichni hrajeme, kde a jak vznikla ONE MAN SHOW? Jaký má Kamil pohled na vysokou školu, vystudoval ji? A na závěr, víte, kde pro vás nebudou hrát vaše problémy a starosti, žádnou roli? Celý příběh a pořádnou dávku inspirace můžete získat v novém čísle magazínu Svět Úspěšných!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center