fbpx

2 dubna

JYSK jde za úspěchem společně s paralympioniky

0  comments

Dánská společnost JYSK v posledních letech slaví stále větší úspěchy. V České republice se rozrůstá rázným tempem a jejich obrat se každým rokem násobí. Nesoustředí se však jen na svůj úspěch, ale nezapomíná podporovat i ty, kteří si pozornost zaslouží.  V září 2016 se JYSK stal hrdým sponzorem Českého i Slovenského paralympijského výboru a v současné době se společně soustředí na zimní paralympijské hry v korejském Pchjongčchangu.

Popis fotografie: “Navzdory svým znevýhodněním tvrdě bojují a mají pevnou vůli, která nám může být inspirací,” konstatuje Peter Brányik. Zdroj: JYSK
Popis fotografie: “Navzdory svým znevýhodněním tvrdě bojují a mají pevnou vůli, která nám může být inspirací,” konstatuje Peter Brányik.
Zdroj: JYSK

Za podporou paralympijských výborů obou zemí nestojí žádné komerční cíle, ale filozofie celé společnosti, kterou vytvořil již Lars Larsen, zakladatel a majitel společnosti JYSK. Už v roce 1989 začal v rodném Dánsku se svojí společností podporovat především handicapované sportovce.

“Nejde nám o reklamu. Nesledujeme potenciál růstu čísel prodeje. Chceme být jen spojeni se smysluplným a úspěšným hnutím lidí, kteří bojují o svoje štěstí,” konstatuje Peter Brányik, generální ředitel v České a Slovenské republice.

Společnost, která dává šance

JYSK je společnost, která nepřestává podporovat úspěch a snažení v jakémkoliv směru. Do svých prodejen například právě teď hledají Store managery bez předchozí zkušenosti.

„Když vybíráme kandidáty na Store manažery (vedoucí prodejen, kteří vedou tým 5-6 lidí), nejsou pro nás vždy rozhodující dlouholeté manažerské zkušenosti, nebo červený diplom z vysoké školy. V JYSKU je rozhodující mít aktivní přístup a pozitivní myšlení, také je důležité to, aby vedoucí dokázal vytvářet pozitivní atmosféru a budovat si dobré vztahy,“ míní HR ředitel společnosti JYSK Jan Bek.

Popis fotografie: JYSK neustává v hledání nových zaměstnanců Zdroj: JYSK
Popis fotografie: JYSK neustává v hledání nových zaměstnanců
Zdroj: JYSK

Zájemci o tuto pozici se mohou přihlásit do Store manager trainee programu, který společnost vytvořila právě pro ně. “Důležité je pro nás hlavně to, aby vedoucí dokázal vytvářet pozitivní atmosféru a budovat si dobré vztahy,“ říká Bek.

Od Ria do Tokia

JYSK uzavřel s paralympijskými výbory partnerství na čtyři roky. Pevné rozhodnutí podporovat paralympioniky po takto dlouhou dobu svědčí o tom, že se nejedná pouze o marketingový tah.

V současné době tedy probíhá již druhý rok spolupráce, během kterého se odehraje jedna z nejdůležitějších sportovních události – zimní paralympijské hry 2018, které mají potenciál přinést do obou zemí mnoho medailí. Čeští i slovenští paralympionici jsou letos ve skvělé formě a připraveni tvrdě zabojovat.

Popis fotografie: „U nás v JYSKu obstojí vždy ti, kteří myslí originálně a udržují si nadhled,” říká Jan Bek. Zdroj: JYSK
Popis fotografie: „U nás v JYSKu obstojí vždy ti, kteří myslí originálně a udržují si nadhled,” říká Jan Bek.
Zdroj: JYSK

I zde se prolínají úspěchy a cíle sportovců i společnosti JYSK, která v současné době prožívá také období skvělé formy. Dle výroční zprávy, kterou JYSK zveřejnil, mají k roku 2017 pouze v České republice 81 prodejen, 566 zaměstnanců a jejich obrat za poslední tři roky stoupl o více než miliardu.

“Chceme vidět spokojené a příjemné lidi, kterým se i díky naší podpoře daří rozvíjet. Bez ohledu na nějaké konkrétní či sportovní či naše ekonomické výsledky chceme ve spolupráci s paralympioniky pokračovat,” hodnotí tuto spolupráci Peter Brányik.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center