fbpx

2 dubna

Ján Dubnička a jeho 7 klíčových kroků k dosažení jakéhokoliv cíle

0  comments

Daří se vám dosahovat svých cílů? Jste na té správné cestě, nebo bezcílně bloudíte?

Sny, vize, cíle, životní mety atd. Nazvěme to jak jen chceme. Opravdová podstata všech těchto pojmenování je stejná. Co je však tím konečným bodem při našich vizích? No přece splnit z nich alespoň valnou většinu.

Z nějakého důvodu je máme stále v hlavě a představujeme si, jak úžasné by bylo, kdyby se staly realitou, zhmotnily se a proměnily se na pocit plný radosti a uspokojení.

Právě certifikovaný kouč Ján Dubnička vám v následujícím videu představí způsob, jak dosáhnout toho, co skutečně chcete, v sedmi jednoduchých krocích.

Ján Dubnička již téměř 10 let působí jako kouč osobního rozvoje a vysoké výkonnosti a právě spokojení klienti, kteří neustále postupují vpřed a plní si své sny, jsou jeho nejlepší vizitkou. Pomáhá jim najít jejich vlastní potenciál a otevírá v nich do té doby nepoznané přesvědčení.

Sám si ve svém životě okusil vlastní dno. Z úspěšného moderátora známé televize TV Markíza se totiž stal člověk, který neměl tak solidní a uspokojující život jako předtím. Právě práce s vlastní myslí mu následně zaručila úspěch a dnes doslova žije život, po jakém sám vždy toužil.

Těžké životní zkušenosti pro něho samotného byly skvělou školou a dlouhá léta studia mu zajistily místo mezi špičkou osobních koučů na Slovensku a v Česku. Sámotný Ján Dubnička je důkazemm toho, že všechno je možné. Opravdovým odborníkem ve svém oboru se nestal pouze na základě udělených certifikátů. Prošel si náročným obdobím. I na základě těchto skutečností dokáže nasměrovat své klienty na tu správnou cestu.

Svět úspěšných se rozhodl Jánovi položit několik zajímavých otázek, které najdete v připravovaném elektronickém vydání našeho magazínu. Prozradil nám, jak krásné a jedinečné byly jeho začátky v populární televizi a bez problémů poodhalil a popsal období svých nezdarů a selhání. Tento certifikovaný kouč nám také poskytl konkrétní rady. Dozvíte se například jak překonat strach nebo jak v sobě objevit dostatečnou dávku odvahy k vykonání několika zásadních rozhodnutí pro život každého jednoho z nás.

Odvaha je nejen složitým, ale také důležitým tématem. Shromáždili jsme všechny informace o odvaze právě do tohoto elektronického vydání, jehož obsahem je i rozhovor s Jánem Dubničkou. Pro více informací sledujte náš web nebo facebookové stránky.

Video: 7 klíčových kroků k dosažení jakéhokoliv cíle

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=d-fY7oBDpoU]


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center