fbpx

2 dubna

Jaký je život vlka v ovčím převleku?

0  comments

Lidé, kteří ho znají už jistě poznali podle přezdívky, o koho jde. Jinak zvaný Vlk z Wall street: Jordan Belfort. Muž, který ročně vydělal 50 milionů dolarů, což opravdu naštve, jelikož mu zbývaly 2 miliony k tomu, aby vydělal milion týdně. Velmi chytrý a bystrý obchodník, který dokázal vybudovat impérium i po tom, co přišel o všechno. Většina lidí zná filmovou verzi, která bohužel nevystihuje, jak geniální podnikatel Jordan ve skutečnosti je.

Pokud pomineme nelegální ovlivňování akciového trhu, na kterém Belfort vydělal balík peněz a konzumaci ohromného množství drog, je důležité uvědomit si, že tento muž vybudoval velký majetek ve chvíli, kdy ho většina lidí vnímala ještě jako malého kluka. Mohl si dovolit koupit luxusní jachtu, kterou dokonce nechal prodloužit, aby se na ni vešel vrtulník. V dobrodružném standartu Vlka z Wall street o tuto loď přišel v bouři na moři a ve stejný den havaroval i jeho soukromý tryskáč, který je letěl zachránit. Faktem je, že milionová ztráta ho vůbec nemusela trápit. Byl to zlomek peněz, které běžně vydělával.

Zdroj: www.wolfofwallstreet.ch
Zdroj: www.wolfofwallstreet.ch

Proč Jordan Belfort uspěl? 

Jordan se stal úspěšným autorem knih. První z nich se jmenuje Vlk z Wall street, která je autobiografií života burzovního makléře předtím, než se dostal do vězení. V knize nalezneme pár principů, které Jordan následoval.

  1. Realizujte své nápady

Stratton Oakmont byl úspěšný díky konceptu, který Jordan zvolil. Celá společnost byla postavená na tom, že našel způsob, jak učit mladé, nevzdělané lidi působit v telefonu jako profesionální brokeři. Tuto schopnost propojil se svojí cílovou klientelou. Bohatí lidé milují hazard, zvláště pokud je spojený se zajímavou podnikatelskou příležitostí. Právě on byl první, kdo si podobný koncept uvědomil a zrealizoval ho.

  1. Oblékejte se jako úspěšní

Od prvního dne nástupu do společnosti, bylo zaměstnancům vštěpováno do hlavy, aby se oblékali a působili jako úspěšní, proto hned od začátku chodili na předražené večeře, kupovali si drahé vozy atd. Byla to afirmace něčeho, co ještě není, jakože už je. Tím se většina zaměstnanců skutečně úspěšnými stali.

  1. Jděte příkladem a vytvářejte standart

Jordan žil opravdu velkolepým životem. Mohl si dovolit koupit cokoliv na co si vzpomněl a nebál se to ukázat. Kluci, kteří pro něj pracovali chtěli být jako on. Žít život extrémně vysokého standartu a tím je motivoval k tomu, aby stále pracovali víc i přesto, že již vydělávali násobky příjmu běžných lidí.

Zdroj: www.offshorealert.com
Zdroj: www.offshorealert.com

„Je důležité, aby se ti kluci neustále honili za snem. A je ještě důležitější je držet švorc,“ ukázal na ně přes sklo. „Podívejte se na ně, takových peněz vydělali, a všichni jsou švorc. Utratí poslední cent, aby se pokusili napodobit můj životní styl. Ale nemohou, protože nevydělávají dost.“ – Jordan Belfort

Zastává stejný názor jako Warren Buffett: investujte do sebe. Vysokoškolští studenti položili velmi zajímavou otázku: Pokud je jedna věc, kterou mohu udělat abych byl úspěšný, co by to bylo? Odpověď byla velmi překvapivá: Nauč se, jak se prodat. Známí jako jeden z nejlepších prodejců si díky jeho schopnosti působit na druhé a ovlivňovat je, se dokázal vrýt do paměti mnoha lidí a udržet si je loajální.

Rada od Jordana Belforta: zlepšete své prodejní dovednosti, navštivte kurz prodejních a prezenčních dovedností, studujte sociální interakce a psychologii ovlivňování. Uvidíte, jak se vše stane jednodušším. Udělejte krok dopředu ke svému cíli.

Kde začít? Proč nezačít rovnou od nejlepších v oboru. 10.3.2018 Jordan Belfort míří k nám do Prahy! V semináři nám poví o svém životě a úspěchu a o tom, jak dosáhnou čehokoliv, co chceme. Jedná se o velmi významnou příležitost, u které pevně věřím, že se nikdo nudit nebude. My tam budeme, a co vy?


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center