fbpx

2 dubna

Jak vydělat milion za jeden rok?

0  comments

Tento článek nebude obsahovat žádné „zaručené tipy“, se kterými se můžete setkat všude na internetu. Budeme se bavit o konkrétních věcech, které budou vyžadovat, abyste šli do akce. Jestli na to nejste připraveni, prosím nečtěte dál.

Není to tak dávno, co jste si tu se mnou mohli přečíst rozhovor, který měl obrovský úspěch. Moc si toho vážím a byl to jeden z důvodů, proč jsem začal na Svět Úspěšných pravidelně přispívat.

Prodej na Amazonu vás evidentně zaujal a psali jste mi velké množství dotazů, na které jsem ani nestíhal odpovídat, za což se zpětně omlouvám.

Ale dost bylo nostalgie, pojďme se podívat, jak dosáhnout opravdové svobody!

Co můžete čekat?

To, že čtete tyto řádky, může mít dva výstupy. První je, že se váš život změní od základů, stejně jako ten můj. A druhý je, že se vůbec nic nestane. Volba je na vás. Teď máte jedinečnou možnost začít pracovat na tom, aby byl i pro vás příští rok milionový. Tak čtěte dál, možná vás to příjemně překvapí!

Jak vypadá náš milionový plán?

Bavíme se o příjmu 1 000 000 Kč, což je 83 400 Kč měsíčně a 2 740 Kč denně. Abychom takového příjmu dosáhli za jediný rok práce, budeme potřebovat jednu důležitou věc.

Dobrý plán

V současné chvíli se, podle mého názoru, nenachází na internetu lepší byznys model, než ten, který pro vás máme připravený. Možná správně tušíte, že se jedná o prodej na Amazonu. A budeme se učit od nejlepších učitelů, kteří jsou v České republice a na Slovensku k dispozici – od Jana Furiše a Zdeňka Steinera.

Jan Furiš má na Amazonu velmi dobře rozběhnutý byznys. Jeho měsíční obrat se pohybuje okolo 1 000 000 Kč a práce na nejúspěšnějších produktech mu zabere pár hodin každý měsíc, právě Honza je tím, kdo dal jako první vědět o Amazonu v Česku a na Slovensku.

Druhým podnikatelem je Zdeněk Steiner, který svou společnost postavil právě na prodeji fyzických produktů. Začínal s 10 000 Kč v kapse a dnes má jeho firma Eurostock obraty v řádu desítek milionů korun.

Podívejte se na jejich první video

Proč právě prodej na Amazonu?

Ptáte se, proč je prodej na Amazonu tak unikátní? Věcí je celá řada, ale ty hlavní si vyjmenujeme.

Neuvěřitelný potenciál

Vaše produkty už teď hledají stovky tisíc, nebo miliony lidí, proto je možné vydělávat jen na jediném produktu přes 2 000 000 Kč měsíčně! Dříve bych tomu neuvěřil, ale dnes už vím, že je to možné. A přesvědčit se můžete i vy, přesně takový produkt je popsaný v prvním videu zdarma.

Svoboda a čas

Právě svobodu vnímám jako jednu z největších výhod prodeje na Amazonu. Můžu dělat opravdu odkudkoliv se mi zamane. Z dovolené, z kavárny, z koupaliště, vlaku, nebo dokonce i z auta na telefonu (samozřejmě, když neřídím).

S tím souvisí i to, že po zavedení produktu nemusíte prodeji věnovat žádné velké množství času, stačí pár hodin denně. Když jsem se naposledy zeptal Honzy Furiše, jak se prodává jeho nejlepší produkt (luxusní švihadlo), řekl mi, že ho prodávají kolem 1 000 kusů měsíčně s marží 5-10 Euro podle ceny, kterou si nastaví. A třešničkou na dortu je, že mu nevěnují více než hodinu týdně! To je slušný hodinový příjem, co myslíte?

Automatizace

Automatizace souvisí s předchozím bodem, ale chci ji tu zmínit ještě jednou, stejně jako ji popisuje Zdeněk zde. Náplní vaší práce je po zavedení produktu jen objednávání produktů, marketing a péče o zákazníky, kterou za vás z velké části udělá Amazon. Zákazníci jsou totiž zvyklí při problémech, kterých moc nebývá, kontaktovat přímo Amazon.

Amazon za vás automaticky propaguje produkty, přijímá objednávky a balí a odesílá produkty. Celý byznys tak jede v podstatě na autopilota. Naprostým hřebem celého byznysu, je marketing tak dobře škálovatelný, že ho v určitém bodě můžete také celý delegovat na někoho jiného. Byznys vám tak může růst s úplným minimem vašeho úsilí. Ale nepředbíhejme, pojďme pěkně od začátku.

Byznys plán už máme, ale co obsahuje?

Značka

Cílem našeho podnikání není jen prodej na Amazonu, ale vybudování značky. Ve značce je totiž opravdová síla, proto se naučíme, jak si svou vlastní značku vytvořit. Je to jednodušší, než si myslíte.

Produkt

Správný výběr produktu je na Amazonu klíčový. Existují zásady, podle kterých je třeba se řídit, aby člověk nešlápl vedle. Právě tyto zásady popisuje Zdeněk podrobně v prvním videu.

Výroba

Jakmile najdete produkt, je třeba ho také podle vlastních představ vyrobit. Ale nebojte, nebudete muset kupovat vlastní továrnu. Na internetu jsou už teď stovky dodavatelů, kteří váš produkt rádi vyrobí. Jak je najít a oslovit se samozřejmě také naučíte.

Distribuce

Zákazníci nechtějí čekat pět, nebo deset dnů, než produkt dostanou. Chtějí ho nejlépe hned. A v tom je právě Amazon přeborníkem. Dokáže dostat produkt k zákazníkovi ve stejný den, ve který si ho objednal. Distribuce je tak z 95% na Amazonu, vy se staráte jen o objednávání zboží od dodavatele.

Systém

Máme 4 části našeho byznysu a potřebujeme lepidlo, pomocí kterého je spojíme tak, aby šlapaly jako hodinky. Tím lepidlem je právě systém a i o něm se naučíte vše potřebné.

Každý, kdo se rozhodne jít do toho naplno, se může stát součástí Klubu milionářů, ve kterém vám budeme aktivně pomáhat a navzájem se podporovat. Naše cesta totiž Amazonem a vydělaným milionem nekončí, ale začíná!

Teď už víte, jak málo stačí k tomu, abyste začali pracovat na svém milionovém roce. Tento program ale není jen pro začínající podnikatele, ale i pro ty, kteří mají zájem si vybudovat další zdroj příjmů.

Zapojit se můžete zde

Pokud máte dotazy, nebo se chcete připojit do našeho Klubu, přidejte si mě na Facebooku, nebo pište na email karasek@svetuspesnych.cz.

Těšíme se na společnou jízdu!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center