fbpx

2 dubna

Jak nastartovat rok 2017 v kombinaci energie, zdraví a maximálních výsledků?

0  comments

Znáte ten pocit, kdy vám dochází energie, a přejete si, abyste jí měli více? Říkáte si, že by to chtělo doplnit kvalitní palivo pro efektivní chod? Matěj Murín a Martin Doležal přišli s unikátním nealkoholickým nápojem Erebos, který se vyrábí louhováním 19 bylin a dodá vám netušenou přírodní energii. A pokud to nebude on, tak to bude jejich příběh.

V 21 letech se mnohým v hlavě míhá spousta nápadů a myšlenek na realizaci něčeho unikátního a odlišného. Podobným směrem se vydali Matěj s Martinem. Tak to dopadá, když vám nedá spát to, co se vám honí hlavou. Neustále před sebou vidíte tu obrovskou vizi a jste plní odhodlání uspět. Tito dva vizionáři objevili, vylepšili a vyrobili zcela unikátní nealkoholický nápoj jménem Erebos, který si svou recepturu zakládá na starověkých poznatcích a vědění. Jedná se o zcela nový koncept, který kombinuje kvalitní dodání energie a zdravý životní styl.

2

Autoři se dlouhodobě věnují zdravému životnímu stylu a biologickým pochodům v lidském organismu a tyto skutečnosti byly příčinou vzniku celého projektu. Myšlenka, vytvořit něco, co by skutečně fungovalo jako aktivátor, který naplno spustí lidský organismus a dopomůže k těm nejlepším výsledkům, a to zcela zdravě, je alfou a omegou celého nápoje. Nápoje, který zefektivní práci a mohl by být běžně dostupný pro všechny lidi, kteří si váží svého času, zdraví a celkově svého života. A kde se mohli inspirovat lépe než ve starověku. Konkrétně se jejich bádání nejvíce upnulo na bájné antické Řecko – kolébku evropské civilizace.

O nápoji lze s čistým svědomím říci, že je jedinečný a zajímavý ve všech ohledech. Na obal se používají pouze přírodní materiály, sklo, dřevo, papír, kov. Z hlediska samotného nápoje je to naprosto převratné složení, od kterého se odvíjí účinek a funkčnost nápoje. Nápoj obsahuje výluh z pečlivě vybraných 19 bylin, které dohromady tvoří doslova elixír zdraví a nesmrtelnosti.

ec_26_c

Filozofie

Vaše strava přímo i nepřímo ovlivňuje váš život. Tělo reaguje na to, co přijímáte. Lepší akce = Lepší reakce. Lepší palivo = Lepší výkon. Je to jednoduché.

Erebos se snaží být tím nejlepším palivem pro lidský organismus jak z hlediska výkonnostního, tak z hlediska zdravotního.

Když budete podávat nejlepší možný výkon, brzy se dočkáte odměny. Jak společenské, zdravotní, tak finanční. Všechno je jen o nás a o tom, jak efektivně dokážeme využívat čas, který nám byl dán. Erebos je nápoj úspěšných lidí, kteří si váží svého zdraví i času a žijí život naplno.

Lidský potenciál je neomezený. Naše mysl je nejvýkonnějším procesorem na světě a naše tělo je univerzálním nástrojem k jakýmkoliv přáním. Využijme toho! Běžte a udělejte, co jste chtěli udělat, protože na začátku každého významného díla je smělý čin.

banner_mine_page


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center