fbpx

2 dubna

Firemní čarodějka: Jak najít to, v čem jsme předurčeni?

0  comments

Jsem přesvědčený, že naprosto každý z nás má talent, resp. schopnosti být v nějaké činnosti nebo oblasti výjimečně úspěšný. Pokud i vy přijmete tenhle předpoklad, zbývá už potom jediná otázka: “Jak se dostanu k tomu, anebo jak najdu to, v čem jsem předurčen(a) být výjimečný(á) a úspěšný(á)?“

Potkal jsem hodně zajímavou ženu, někdo by řekl náhodou, ale protože na náhody nevěřím, chtěl jsem ji poznat blíže. Po několika schůzkách, které jsme spolu absolvovali, a svém příběhu, který mi svěřila, se mi vybavila myšlenka v úvodu tohoto článku. Tedy, že každý disponuje určitými schopnostmi, které má v sobě, a pak je jen otázka, jestli je v sobě najde, bude rozvíjet a využívat.

Ta zajímavá žena se jmenuje Jana a kromě toho, že působí velmi klidně a vyrovnaně, má pevně usazený postoj. Když jsem se jí na začátku zeptal na zkušenosti, čím se zabývá a co dělá, vyjmenovala mi několik činností, kterými si prošla, a to od zaměstnání, podnikání až po současnou aktivitu, které se věnuje.

Tahle činnost je dost specifická, je to práce s energiemi. V první chvíli jsem se já, racionálně založený člověk, trošku pousmál, ale na druhou stranu mě k tomu, abych dál poslouchal, pořád něco přitahovalo. Zeptal jsem se, co přesně znamená ta práce s energiemi, načež mi Jana vysvětlila několik detailů, jako např. že dokáže poznat, jaký je člověk uvnitř, a k tomu jí stačí jen fotka. Dále dokáže odstranit nejrůznější energetické překážky nebo bloky, které brání byznysu klienta. Řeší dnes velmi “oblíbený” syndrom vyhoření. Nebo dokáže čistit prostory, aby v nich byla lepší energie. Určitě se vám stalo, že jste někdy někam vstoupili a ani nevíte proč vám tam okamžitě nebylo příjemně. To je přesně ono!

Okamžitě poté, co jsem tyhle informace vstřebal, mě začalo zajímat, jak k tomu Jana přišla. Kde se to naučila, prostě kde se to v ní vzalo. Odpověděla mi, že tyhle schopnosti se u ní objevily ve 13 letech. Začala vidět věci, které normální lidé úplně tak nevidí a nezapomíná přitom s velkým úsměvem dodat, že si v první chvíli myslela, že se regulérně zbláznila.

Nicméně tyhle schopnosti přijala, dalších 20 let rozvíjela a pracovala s nimi, přičemž se věnovala hlavně léčení pomocí energií a práci na rozvoji lidské osobnosti.

Jak už jsem říkal, jsem hodně racionální, a proto se Jany ptám, jestli tomu její klienti musí věřit. Dostávám jednoduchou odpověď: “Nemusí, a přesto jim to funguje. Dokonce mám klienta, který mi říká, že tomu nevěří a ani nechce vědět, jak to funguje. Pro něho je podstatné, že to funguje. A to je to prosím právník.” V zápěstí se ptám na klientelu a na reference, to není jen tak, říkám si. Jana zase se svým typickým smíchem odpovídá: “Nikdo mi oficiálně referenci nedá a já bych to ani po svých klientech nechtěla.” Protože ty zkušenosti a názor potřebuji jednoduše slyšet i od někoho jiného, ideálně od klientů, umluvím Janu, abychom se sešli se dvěma jejími klienty. Jedna z nich je velmi úspěšná podnikatelka, mediálně známá, a já se nestačím divit. Nakonec mi tahle podnikatelka potvrzuje svoje výborné zkušenosti se schopnostmi, kterými Jana vládne, a já tomu začínám věřit zase o trochu více.

Poprosil jsem Janu o nějaký tip a taky jsem ho dostal. Jedná se o barvy a jejich využití.

Rada firemní čarodějky:

Čeká-li vás zítra náročné jednání, prezentace, obchodní schůzka, můžete si malinko vypomoci, aby se vám lépe a snáze mluvilo. Oblékněte si modrou (ideálně tyrkysovou) košili, či něco ve stejné barvě na krk (dámy mohou vyřešit i šálou). Pánové to mohou elegantně vyřešit například přívěskem (stačí tyrkysový kamínek, korálek) na krk a schovat pod košili. To stejné platí, i pokud vás bolí v krku.

Co se mi na Janě líbí nejvíce, je fakt, že i přes nejrůznější předsudky okolí si jde jednoduše za svým a hlavně sází na sebe. Je to ten postoj, který už jsem zmiňoval, který je na ní úžasný.

Nakonec myslím, že je opravdu skvělé, když v sobě najdeme schopnosti, které nám dávají výhodu před ostatními a zároveň nás naplňují. Naprosto perfektní potom je, když si z toho v konečném důsledku dokážeme vytvořit fungující byznys.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center