Osvoj si 8 principů úspěšných a staň se jedním z nich

Každý z nás, kdo absolvoval základní školní docházku, ve škole strávil zhruba 10.000 hodin. Pokud jste dále pokračovali na střední školu, a my víme, že drtivá většina z Vás ano, připočtěte si ještě dalších 5.000 hodin navíc. Jsou to vysoká čísla, že?

Pointou je, že mezi šestým a zhruba osmnáctým rokem našeho života investujeme nevědomě 15.000 hodin času, abychom získali znalosti a dovednosti, které nás připraví na dalších 60 let, tedy na život. A tou klíčovou otázkou je, opravdu nás 15.000 hodin ve škole připravilo na náš život správně? Pokud si kladete tuto otázku, pak je tento eBook právě pro Vás.

To, co nás ve škole nenaučili

Kniha “To, co nás ve škole nenaučili” vznikla díky jednoduché otázce. A to: “Opravdu nás škola připraví na život?” My jsme došli k závěru, že ne. V této instituci strávíme přinejmenším 15 tisíc hodin, které jsou ve většině pro náš následný život nevyužitelné. V knize popisujeme základní principy, které jsou součástí výbavy každého úspěšného člověka. Dostanete do rukou vědomosti, které pokud si osvojíte, budou naprosto klíčové pro váš další vývoj.

Napsal Ondřej Smejkal

Ondřej je spoluzakladatel Světa Úspěšných a současně profesionální network marketér, který díky svému životní stylu plného cestování, byznysu, osobního rozvoje s důležitostí na osobní a rodinné vztahy, inspiruje stovky a tisíce lidí. Vychází přitom ze zkušeností, které získal i jako manažer v nadnárodní společnosti ČEZ, ze které v roce 2014 odešel, aby se mohl naplno věnovat podnikání. Jeho mottem je: Kdo má výsledky, má pravdu.