fbpx

2 dubna

Donald Trump ji koupil za 4 miliony dolarů, dnes se prodává za 54 milionů!

0  comments

Donald Trump, realitní magnát, televizní osobnost a v neposlední řadě autor několika knih. Je předsedou a generálním ředitelem Trump Organization, zakladatelem společnosti Trump Entertainment Resorts (provozuje mnoho kasin a hotelů po celém světě) a podle časopisu Forbes 400 je dnes 134. nejbohatším člověkem v USA. Trump má také na kanálu NBC reality show The Apprentice. Na začátku The Apprentice dostal Trump plat 50 000 dolarů za všechny epizody, ale po obrovském úspěchu se jeho plat zvýšil na 3 miliony za epizodu a získal i hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Toto je na úvod jen zlomek z jeho úspěchů.

Trump začal svou kariéru ve společnosti svého otce, v Trump Organization. Už na jednom z jeho prvních projektů dosáhl zisku 6 milionů dolarů. Šlo o revitalizaci bytového komplexu Swifton Village v Cincinnati.

Donald byl 2 krát nominován na cenu Emmy Award. Vystupoval ve více filmech, seriálech a byl hostem v několika show.

Spolu s kanálem NBC vlastní Miss Universe Organization, která vytváří Miss Universe, Miss USA a Miss Teen USA.

Je vlastníkem mnoha nemovitostí. Například budova Trump Tower, situovaná na páté avenue, má hodnotu 318 milionů dolarů a je jednou z nejcennějších nemovitostí v New Yorku.

Zdroj: mesvoyagesaparis.com
Zdroj: mesvoyagesaparis.com

V roce 1977 se Trump oženil s Ivanou Zelníčkovou (Češka) a mají spolu tři děti: Donald Jr, Ivanka a Eric.

Věřte si! Pokud si nebudete věřit, neuvěří vám ani ostatní. Přemýšlíte o sobě jako o armádě jednoho muže. – Donald Trump

Po sérií úspěchů v prodeji nemovitostí se pan Donald Trump, ve svých 35 letech, spolu s manželkou Ivanou společně rozhodli zainvestovat do jejich první rezidence.

Manželů rezidence stála 4 miliony dolarů což je v přepočtu 97,7 milionů korun. Rozprostírá se na 5,8 akrovém pozemku v Greenwich v Connecticutu.

Zdroj: tamarlurie.com

Ivana, Donaldova tehdejší manželka, která také přetvořila Hotel Plaza, se ujala i této nemovitosti. Právě Ivana zvolila shodu v dekorativních materiálech mezi Hotelem Plaza a jejich novým domovem. Rezidenci zpracovala ve zlatém stylu s elegantními lustry a veškerým luxusem, který si jen dokážete představit.

Když se v roce 1991 Donald a Ivana rozvedli, v soudním vyrovnání získala sídlo do soukromého vlastnictví Ivana.

Následně jej v roce 1998 prodala za 15 milionů dolarůNový vlastník okamžitě zahájil renovaci. Nemovitost předělal do více neutrálního stylu, příjemného na pobyt. Navíc přidal tenisový kurt, pokoje pro hosty, bazén a saunu.

Aktuálně se dům prodává za 54 milionů dolarů (1,3 miliardy kč)

Rezidence byla vystavěna v roce 1939.

Původní dům měl osm ložnic, třináct koupelen, tři patra vysokou vstupní halu s velkým dvojitým schodištěm, domácí kino, jamkoviště, vnitřní a venkovní bazény, tenisové kurty, soukromý přístav a apartmány pro služebnictvo.

Sídlo se nedávno objevilo na prvním místě v žebříčku top nemovitostí na prodej. Stále čeká na svého nového vlastníka. Tak si raději pospěšte.

[easingslider id=“3049″]

Zdroj: tamarlurie.com


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center