fbpx

2 dubna

Dobrý vzhled – základ správného gentlemana

0  comments

Myslíte si, že dobrý vzhled je potřeba k úspěšnému životu? Sice někdo z nás si říká, že by svojí krásou asi jen tak nevyhrál soutěž o nejkrásnější bytost, ale můžeme se alespoň dobře oblékat. Právě dobrý styl oblečení vyzařuje naši osobnost, kterou se prezentujeme. Úspěšní lidé jsou vždy pečlivě upraveni. Chápou, že první dojem je nejsilnější.

„Oblečení dělá člověka.

Anglické přísloví

Každý správný muž by měl mít ve svém šatníku alespoň jedno dobře padnoucí sako, ženy alespoň dvoje šaty, shodla se většina expertů na módu. Dobrý módní styl je potřeba mít v každé situaci. Ať se jedná o svatbu, pohřeb, narozeniny a jiné… nebo jestli třeba jdete jen tak na posezení s přáteli. Naše oblečení totiž ukazuje naši osobnost, náš charakter. Toho si hned všimnou všichni lidé.

Je také potřeba dbát na doplňky. Největší roli zde hrají hodinky. Mějte alespoň jedny, které se vám líbí a padnou vám. Dále tu můžeme mluvit o různých náramcích, prstýncích, ozdobách, šále, rukavicích a jiném. Je jen na vás, co se vám líbí.

Nejspíš si říkáte: „Ono je to pěkný, ale je to moc drahé“. Tak v tomto případě je nejlepší vyhledávat na internetu v různých e-shopech. Kamenné prodejny bývají o dost dražší než na internetu. Stalo se mi, že jsem v obchodě uviděl drahou pěknou košili a online jsem našel potom podobnou o půlku levnější. Objednávku máte doma do pár dní a výměna také není moc složitá.

Nezapomínejte také na boty. Dbejte na jejich údržbu! Klidně si je čistěte jednou za týden. Ani bych si nedovedl představit, kdybyste na schůzku přišli v zablácených botách, to by z vás asi klient neměl moc radost. Při koupi bot se dobře poraďte s prodejci. Boty jsou dnes drahé, tak ať do nich dobře zainvestujete. Hlavně zvolte dobrou barvu bot k vašemu saku.

Zkoušeli jste někdy vypadat odlišněji než ostatní? Vzít si na sebe někdy něco jiného a vyrazit do ulic? Vyměnit někdy džíny a triko za pěkné sako? Možná si říkáte „vypadal bych jak blb“ nebo „co by si o mně pomysleli ostatní…“ Je to váš život, ne ostatních, tak kašlete na to, co o vás říkají jiní. A když se o vás baví, tak jste mnohem důležitější vy než oni. A když si vezmete sako na sebe, alespoň takhle poznáte pravou dámu. Když se do vás hned zakouká jinak než zbytek žen, které asi nehledají dobrého muže. Jen pravé dámy chtějí gentlemany.


A proč nemůžete chodit i vy odlišněji než ostatní? Vzít si na sebe pěknou košili, když jdete do práce či za přáteli, vůbec nevypadá špatně. Toto vám řekne pánové každá žena, že se jí více líbí muž s dobrým stylem a hned jste pro ni atraktivnější. A když to třeba sladíte s nějakým dobře vypadajícím sakem, hned na vás budou mít všichni oči. Tak vzhůru do toho pánové! Nestyďte se za svůj out–fit.

Související článek: Podnikatel gentleman, aneb muž s velkým M. Část I.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center