fbpx

2 dubna

Coworking (spolupráce) je dobrý nejen pro byznys. Čím si získává svoji oblibu?

0  comments

Coworking v překladu znamená spolupráce, která nejčastěji probíhá v inspirativních prostorech pro práci, setkávání a akce. Jedná se o moderní, pohodovou a dostupnou možnost realizace a inspirace.

Svět Úspěšných navázal smysluplné a perspektivní partnerství s coworkingovým projektem a prostorem jménem Cowárna. V Cowárně budeme prezentovat koncept Svět Úspěšných, bavit se o významu a přínosu našeho myšlení a chování.

Co nás k tomu vedlo…

Cowárna vytváří sdílený pracovní prostor a zároveň provázanou komunitu, kde se vzájemně prolínají zkušenosti, nápady, myšlenky a zážitky. Dveře mají otevřeny freelanceři, začínající studenti, ale i nezávislí profíci a zkušení lidé z oboru.

Významná je možnost propojení lidí, kteří hledají a chtějí pomoct, právě zde. V současné době se o Cowárně hodně mluví a lidé sami pochopili, že zde mohou být propojeni s lidmi, se kterými stojí za to spolupracovat. Cowárna je založena na členství, ale možnost být tzv. Cowářem mají všichni lidé, kterým není cizí spolupráce či práce na zajímavých projektech.

V Cowárně se uskutečňují přednášky, kurzy, diskuze, promítání, představují se nápady, projekty a startupy, probíhají zde i další akce, které zapadnou do konceptu Cowárny. Vybavení tohoto coworkingového prostoru je velice příjemné a komfortní. Toto zázemí si vytvořil samotný tým.

Čím je Cowárna přínosná? Hledáte-li pro sebe vhodný pracovní prostor, nebaví vás stereotyp home-office, máte v hlavě myšlenku nebo nápad, který chcete probrat či zrealizovat – pro takové z vás je tu Cowárna. Má přátelskou atmosféru vhodnou pro samostatnou práci, spolupráci nebo jednání. Z náhodných nebo i cílených setkání a pořádaných akcí zde vznikají příležitosti pro spolupráci a rozvíjení nápadů.

Přesvědčili jsme se osobně, že právě v Cowárně budou naše realizace prezentací a pracovních setkání probíhat v příjemném prostředí mezi lidmi, kteří jsou na stejné proaktivní a pozitivní vlně. Chceme se rozvíjet a růst společně, tak se můžete těšit na zajímavé aktivity.

coworking_1


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center