fbpx

2 dubna

Co stojí být nejlepší? | Glorious

To, že nám škola neposkytuje vzdělání, které by nás připravilo na problémy a události každodenního života, je pro většinu lidí již známým faktem. Lidé proto začali hledat alternativní zdroje vzdělávání. Od koho se učit lépe než od těch, kteří jsou tam, kde chceme být my za 10 – 15 let. Proto se Ondřej Prášek rozhodl uskutečnit konferenci, která to vše nabídne. A tak vznikl příběh největší konference v ČR, který se stále píše. Konference Glorious.

Zdroj: https://konferenceglorious.cz/

Ondřej začal jako všichni ostatní. Obrátil se na knížky a ponořil se do studia úspěšných osobností. Objevil, že se Češi velice často odkazují na osobnosti, které vynikají v zahraničí a o mnohem méně sledují českou úspěšnost. Proto se rozhodl tento fakt napravit a vytvořit konferenci, na které by představil osobnosti českého pozadí a vyzdvihl tak, že i lidé v ČR mají velké úspěchy. 

„Na škole, kde jsem studoval, tenkrát neexistoval žádný studentský spolek, který by podobné akce pořádal. A tak jsem si to po pár měsících vzal na starosti já. Mým cílem bylo pravidelně zvát na školu zajímavé lidi z praxe, kteří ví, o čem mluví a mají schopnost to předat dál.“ takto popisuje Ondřej své první kroky v pořádaní konferencí. Tato aktivita dala za vznik spolku Business Academy.

Spolek existuje přes 3 roky a uspořádal více než 30 přednášek českých úspěšných osob. Vrcholem je konference Glorious, která se pořádá začátkem května. Na konferenci se představí známé osobnosti jako je například Jan Řežáb, zakladatel Socialbakers nebo Dalibor Dědek, jeden z nejbohatších Čechů. 

Zdroj: https://konferenceglorious.cz/

Dopadlo to tak, že jsem měsíc a půl před konferencí spával každý den asi jen tři hodiny, a to přímo v kanceláři na zemi. Holiče nebo kadeřníka jsem nepotkal celé dlouhé týdny, považoval jsem to tehdy za ztrátu času.“ vzpomíná Ondřej. O kvalitě konference se po této větě nedá polemizovat.

Jak pravý jedno přísloví: „Pokud chceme být nejlepší, musíme se učit od těch nejlepších.“ Konference Glorious nám to rozhodně poskytne. Pokud máte zájem zúčastnit se akce, na které si poslechnete přednášky nejúspěšnějších českých osobností a strávit tak celý víkend nabitý velkou inspirací a cennými lekcemi do života. Nemůžete na Gloriousu chybět. Počet lístků je limitovaný a postupně se zdražují, proto neváhejte dlouho!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center