fbpx

2 dubna

Co když někdo nevěří v naše plány? Existuje osoba, o kterou se dá opřít!

0  comments

Myslím, že základním principem života a úspěchu je budování našeho vlastního nitra. Každý čin vychází z nitra nás samotných a začíná především myšlenkou a nápadem v naší hlavě. Učíme se celý život. Ne nadarmo se říká, že život je nejlepší škola.

Proces, který by se nikdy neměl zastavit, je rozvíjení našeho já. Člověk potřebuje vnitřně růst a učit se. Potřebuje se učit z vlastních chyb. Potřebuje se popálit a najít potřebnou náplast. Potřebuje být připraven na nejhorší. Jak?

Určitě znáte mnohé osobnosti, které uspěly i přesto, že jim úspěch nebyl naservírován na stříbrném podnose. Museli se poprat s různými překážkami, které se jim stavěly do cesty. Právě v těchto momentech zažívali pocit samoty a zbývalo jim jen jediné – věřit v sebe sama.

Setkávali se s lidmi, kteří jim namlouvali, aby obešli tvrdou dřinu a raději si našli jistější cestu. V časech, kdy jim nikdo nevěřil, nacházely u sebe toho nejlepšího přítele – své vlastní já.

Zapamatujme si, že i kdyby od nás všichni odešli, musíte svůj život vystavět na tom, aby ten člověk uvnitř Vás nikdy neztrácel víru a stále ukazoval cestu, kterou je třeba směřovat. Pokud bychom zůstali úplně sami před svými představami a sny, je tu stále někdo, o koho se dá opřít.

obr

Nikdo s námi není tak často a nikdo nás nezná tak dobře. My sami víme, co je pro nás nejlepší, ale někdy potřebujeme poradit nebo lépe řečeno potřebujeme, aby nás někdo jemně postrčil. Važme si takových lidí. Dnes je totiž doba, kdy si lidé příliš nepřejí a spíše jsou šťastnější, pokud člověk zakopává a padá obličejem dolů. Vidíme to denně v televizi, v bulvárních časopisech i živě před našima očima.

Nevím, který případ postihne Vás. Možná to budete právě Vy, kdo bude obklopen lidmi, kteří Vám přejí osobní úspěch a navíc Vám budou ochotni pomoci. Možná se z nich nakonec vyklube i Váš partner nebo poradce.

Je však možné, že budete potkávat ve svém okolí lidi, kteří z Vás budou chtít vysát energii a rozmluvit od plánu, který se pro Vás zdá jako výborný. Možná je bude tak hodně, že Vám začnou plnit hlavu natolik, že si začnete říkat, zda opravdu nemají pravdu. Nenechte se dotlačit do tohoto bodu! Pokud se tak stane, zastavte se. Popřemýšlejte o všem, co Vás dříve naplňovalo a zeptejte se sami sebe, zda tyto názory by Vaše vlastní já bralo jako správné řešení.

Okolí má silný vliv na nás samotné. Dokáže nás zmanipulovat. Avšak pouze v případě, že to my sami dovolíme přerůst do tohoto stadia. V nás se skrývá člověk, kterým skutečně chceme být. Lidé kolem jsou jen zkouška naší odhodlanosti a víry v naše sny. Máte vlastní mozek, vlastní představy a vlastní vize, které chcete naplnit až po okraj. Nenechte si tedy vylévat Váš pohár někým jiným!

TO NEJLEPŠÍ SI SCHOVÁVÁME PRO ODBĚRATELE NAŠEHO NEWSLETTERU.

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center