fbpx

17 října

Co je to MEET UP a proč se na něm lidé setkávají?

0  comments

Hned několik různých tipů lidí se z mnoha koutů republiky setká na jedinečné akci s názvem MEET UP. Co je to MEET UP a proč se na něm lidé setkávají? To se dozvíte v následujícím článku.

MEET UP, to je organizovaná akce, na které se setkávají lidé z různých oblastí profesí. Něco málo se dozví a po, většinou krátkém programu, přichází networking. Networking je čas navazování kontaktů, životních i pracovních vztahů, propojení zajímavých lidí kráčejíc ruku v ruce s příjemným prostředím. Na takovém setkání často naleznete lidi, kteří jsou schopni komunikovat s neznámým protějškem. Nejde o zvědavost, ale o seznámení s novými lidmi a o poznání nových životních příběhů. 

Sama jsem se již několik MEET UPŮ zúčastnila a je úžasné sledovat atmosféru, kterou všechny ty osobnosti dokáží spojit v celek. V celek, jenž vytvoří vzpomínku, na kterou nelze zapomenout. Když zavřete oči a zaposloucháte se, krom hrající hudby, uslyšíte tóny nejrůznějších hlasů, muže i ženy. Hlasy se mixují a vlastně tak nahrazují další instrument k právě bežící písničce. Moment jsem posedávala v koutě a sledovala dění. Žasla jsem nad těmi živými obrazy, ze kterých vyzařovalo nespočet emocí. Nad sebevědomou dámou stojící uprostřed skupiny mužů. Nad ležérně oblečeným mužem horlivě vyprávějíc svůj příběh. Konverzace nestála. Osobní i profesní slova střídal úsměv i vážnost. Lidé se jemně pohupovali do rytmu hudby, naslouchali jeden druhému, postávali či seděli. Vše dávalo smysl. 

Každý na tuto událost přichází s jiným úmyslem. Každý také odchází s jiným výsledkem. A o to je to vše kolem MEET UPU magičtější a splňuje hned mnohá očekávání v jeden moment. Zábava, práce se spojí v jednu chvíli a vytvoří tak přínosný bod do našeho života.

Nenechte si ujít jeden z takových zážitků a připojte se k nám ve čtvrtek 25.10.2018 na akci pod názvem 2. MEET UP Světa Úspěšných je tu! https://klubuspesnych.vip/meet-up/


Tags

business, kontakty, meet up, metting


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center