fbpx

2 dubna

Člověk vs. mobilní technologie! Kdo bude sluha a kdo pán?

0  comments

Mnoho z nás si čas od času neodpustí hlášku typu – „já ten mobil zahodím“, „Nechápu, proč mě má stále někdo sledovat”, „GPS neposlouchám, vždyť pokaždé zabloudím“. A Facebook? Tak to už je vůbec na hodně rozsáhlou debatu. Jak je to ale v reálném životě? Jak se většina z nás chová chvilku po tom, co pronesou podobnou větu? Přiznejme si to bez násilí – v restauraci se podíváme na své chytré hodinky, kde právě svítí upomínka s další schůzkou, nasedneme do chytrého auta, spárujeme smartphone, nastavíme GPS navigaci a s úsměvem odjíždíme.

A co bude dál?

Nic není a nebude černobílé, technologie člověk zbožňuje, vymýšlí je stále lepší a lepší tak, aby usnadnily život na každém kroku. Je úžasné, čeho všeho jsme díky nim schopni, a nikdo z nás nedokáže říci, kde končí hranice reálnosti. Stejně jako objevujeme vesmír a je pro nás stále nepochopitelný, objevujeme také neuvěřitelné možnosti technických pomocníků. Před 100 lety by nikoho nenapadlo, že si budete číst tento článek, natož na internetu. Před 10 lety by na vás soused zavolal psychiatra, kdybyste řekli, že vaše auto bude samo parkovat, natož řídit a vyzvedne vás před kanceláří až tomu „volantu“ zavoláte svými hodinkami. Dnes? Dnes dítě ve věku 6 let řekne „normálka“. Vždyť nás technologie provází napříč generacemi na každém kroku – v domácnosti, práci, v autě, při sportu i spánku. Co nám přinesou novinky další generace chytrých zařízení? Jste už vlastníky chytrých hodinek (např. SAMSUNG SM-R760N GEAR S3 FRONTIER), se kterými fungujete při každé situaci, aniž byste museli vytahovat mobilní telefon? Jednoduše jen otáčíte prstencem, jako Arabela, a můžete ihned volat, poslouchat hudbu, číst e-maily, nebo využít GPS při sportu. Inovativní společnosti, jako např. SAMSUNG, APPLE, TESLA a další se každou minutou zabývají novými technologiemi pro posun lidstva. Sci-fi budoucnost nám už nyní ukazuje, že budeme ovládat věci pouhou myšlenkou na ně. To vše díky čipům v těle, chytrým zařízením a aplikacím. Skvělá představa, že?

Buďte pánem!

Jaké pomocníky využíváte ke zvýšení kvality svého života? Plánujete jejich zastoupení rozšířit nebo inovovat? Nenechme se technologií ovládnout, ale ovládněme ji! Užívejme si veškeré možnosti a pokroky technického světa, díky kterým můžeme mít více volného času, znalostí i zkušeností. Moderní zařízení a zařízení budoucnosti nám poskytují neuvěřitelné zážitky, efektivní úspory při práci a otevírají dříve zamčené dveře k myšlence být kdykoliv kdekoliv. Poznávejte chuť úspěchu díky technologiím.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center