fbpx

2 dubna

Chcete v něčem uspět? Staruping je jednou z možností, jak toho docílit

0  comments

Staruping, pro mě až do dnešního dne neznámý pojem. Po shlédnutí prezentace, jsem dostala chuť získat více informací. Už jen proto, že se pohybuji v oblasti vzdělání a mám doma teenagera. Sice ještě nespadá do věkové skupiny, ale už teď mohu říci, že by jí tento typ vzdělání maximálně vyhovoval.

V dnešní době naši teenageři mají k dispozici spousty zabijáků myšlenek, i když některé jim mohou být ku prospěchu, jako například tento projekt. Odevzdáváme je dobrovolně na kroužky, které je mají zaměstnat, než my přijdeme z práce. Často zapomínáme na to, že i oni se potřebují rozvíjet svým směrem. Potřebují pracovat se svou vizí a i v tomto útlém věku je musíme podporovat. Tento projekt je k tomu jako stvořený. Kdy jinde se jim dostane zodpovědnosti, spolupráce, finanční gramotnosti a práce v týmu?

Toto kompletní menu poskytne vašemu tvořivému teenageru prostor realizovat se. Ukáže mu nové možnosti. Naučí ho spolupráci a hlavně výběru správných partnerů. Jedině tak může projekt uspět. Přirovnala bych to k disney modelu, kde je tým tvořen třemi typy lidí – snílci, realisté a kritici. Takto kompletní tým má velkou možnost uspět. Program Staruping dává možnost se toto vše naučit během pár setkání.

Výborná myšlenka, jednoduchá prezentace, která upoutá vaší pozornost. Dejte svým teenagerům prostor realizovat se a svěřte je do rukou těch nejlepších, kteří jim ukáží kouzlo, kterým naplní své sny. Pokud chcete projekt podpořit a tím i své teenagery, navštivte TYTO stránky, kde najdete podrobné informace. Uvidíte, že vás i vaše teenagery prezentace nadchne. Dejte možnost i jim rozvíjet se. Buďte mezi prvními, kteří otevřou bránu novému vzdělání.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center