fbpx

2 dubna

Chcete porozumět lidské mysli a dosahovat skvělých výsledků? Máte jedinečnou příležitost!

0  comments

Naši mysl používáme prakticky neustále a přesto málokdo z nás rozumí, jak tento úžasný nástroj funguje. Školy obvykle míří pouze na naši inteligenci a předem naučené znalosti.  Učil vás někdy někdo jak si získat zdravé sebevědomí, jak bojovat proti stresu nebo strachu, či jak se zbavit některých nepříjemných závislostí? Myslím si, že právě takové dovednosti, jsou pro úspěšný život velmi důležité a mohou nám pomoci dosahovat opravdu převratných výsledků.

Nejlepším způsobem jak se cokoli naučit, je nechat se inspirovat a poslechnout rady od těch nejlepších.

Jedním z nich je právě Michael Neill. Jedná se o mezinárodně uznávaného trenéra, který pomáhá lidem dostat ze sebe maximum a ukazuje cestu zevnitř ven. Mysl si můžeme představit jako kameru, svět který vidíme kolem sebe je „záznam“ a záleží pouze na nás, jak na něj budeme pohlížet. Skvělé je, že můžeme změnit náš přístup a získat úplně jiný pohled na situaci. Na základě toho lze dosahovat lepších výsledků a být skutečně spokojený.

Dalším odborníkem zabývajícím se myslí a našimi schopnostmi, je třeba Eirik Grunde Olsen, zakladatel One Solution. Erika začal fascinovat vztah mezi myslí a lidskými schopnostmi po jeho zážitku v Norské armádě a nasazení na Blízkém východě. Po několika letech studí různých duševních praktik a technik narazil na jednodušší porozumění mysli, které se stalo koncem pro všechny nástroje, praktiky a techniky, a naopak začátkem skutečné proměny a poznání.

A v neposlední řadě se o naši mysl zajímá i český odborník Martin Jotov. Martin je jednatelem a spolumajitelem nanotechnologické společnosti. Jeho vizí je svět, kde lidé využívají svého vrozeného potenciálu. Svět, ve kterém si udržují pocit duševní pohody v době, kdy se jim daří, a i když zrovna věci nejdou podle jejich představ.

Naplnění své vize chce dosáhnout rozšířením porozumění fungování lidské mysli do širokého povědomí. Skvělou příležitostí k šíření je uspořádat přínosnou a jedinečnou konferenci. Právě tu, vám Martin Jotov přináší již v blízkých dnech.

26. – 27. 5. 2017 se koná mezinárodní konference Porozumění lidské mysli. Na konferenci se sejdou přední řečníci z celého světa a budou hovořit o principech fungování lidské mysli a především o důsledcích tohoto porozumění ve všech možných oblastech života. Na konferenci se objeví výše zmínění odborníci a s nimi dalších 17 světově uznávaných koučů, psychologů či podnikatelů.

Tato mezinárodní konference chce pomoci všem, kteří někoho vzdělávají i těm, kteří sami studují, aby si uvědomili skutečný potenciál lidské mysli. Rovněž slibuje, že vše co se naučíte na konferenci, bude velmi praktické a zůstane s vámi po zbytek vašeho života.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center