fbpx

2 dubna

Chcete cestovat? Vezměte s sebou i svůj dům!

0  comments

DOMOV JE TAM, KDE PARKUJETE

Slovo domov vyslovíme denně mnohokrát. Zní nám docela obyčejně. Někdy se ani nezamýšlíme nad tím, jaký má pro nás hlubší význam. Domov je pro nás místem, kam se stále vracíme. Dává nám pocit jistoty, bezpečí ale i rodinné pohody. Automaticky ho spojujeme s místem, kde trávíme většinu svého času. Je to místo, kde večer usínáme a ráno se probouzíme. Je to místo našem domě.

Dům každého z nás se něčím liší. Jeden je zelený, druhý modrý, třetí žlutý. Stejně se liší svou velikostí. Na ulici můžeme vidět bungalovy, ale i obrovské vily. No a potom … potom je zde dům na kolech. Ano čtete správně. Krásný, designově dokonalý a útulný dům na kolech od firmy Tiny Heirloom. Nechme nyní stranou všechny majestátní sídla za miliony dolarů a pojďme se podívat na domek, ve kterém můžete procestovat půl zeměkoule.

Zdroj: www.tinyheirloom.com
Zdroj: www.tinyheirloom.com

MENŠÍ, ALE O NIC HORŠÍ

Tiny Heirloom je parta šesti kamarádů, kteří se rozhodli stavět domy trochu jinak. Říkají, že čas je příliš vzácný na to, abychom ho netrávili se svými blízkými. S heslem: „žít život na plno“, bychom si měli uvědomit, že musíme odstranit vše, co nás zbytečně zdržuje.

Není žádným tajemstvím, že žít v takovém malém domě vyžaduje mnoho změn v osobním životě každého z nás. Tiny Heirloom se snaží vytvářet příjemný životní prostor s mnoha technickými vymoženostmi, které jsou pro komfort v tak malém domě potřebné. Tímto se řídí při vytváření každého detailu ve vašem mini domku.

Snažíme se našim klientům navrhovat a vytvářet malé domy, aby si mohli užívat všechno ostatní, co se kolem nich nachází.

Zdroj: www.tinyheirloom.com
Zdroj: www.tinyheirloom.com

Výhodou je, že se nemusíte držet předepsaných plánů domu, ale vše od sklonu střechy až po nátěr je možné si vybrat a parta těchto šikovných mladých lidí vám to zhotoví podle vašich představ.

Naším cílem je vytvořit malý dům, který vyhovuje životnímu stylu a osobním potřebám každého člověka. Baví vás vaření a chcete luxusní gurmánskou kuchyni? Hotovo! Představujete si majestátní koupelnu? Hotovo! Dáváte přednost pokoji určenému na zábavu? Máte to mít! 

Zdroj: www.tinyheirloom.com
Zdroj: www.tinyheirloom.com

Možností máte opravdu neomezené množství. Všechny plány a interiérový design jsou přizpůsobitelné vašim vlastním preferencím.

Přestože Tiny Heirloom lze zapojit do sítě, základní větrná či solární instalace je již zahrnuta v základním balíku. Tiny Heirloom nabízejí mnoho vylepšení, jako například modernizované solární balíčky, přenosné baterie, větrné turbíny a mnohem více. Základní balení Dickinson P12000 zahrnuje také propanový ohřívač, nerezové spotřebiče, pračku, sušičku, lakování nebo malování interiéru i exteriéru, žulové desky, lakované nebo mořené skříně a vestavěné skříně. Také dřevěné nebo bambusové podlahy. Všechno toto vybavení umožňuje vašemu domku plně fungovat bez ohledu na místní klima.

Zdroj: www.tinyheirloom.com
Zdroj: www.tinyheirloom.com

Dlouho očekávaná novinka Tiny Heirloom teprve přijde. Firma si klade jako cíl pro tento rok začít svůj Tiny Heirloom systém automatizace domácnosti. Jedná se o hands-free technologii. Hlasem aktivované zámky dveří, automatická hydraulika, automatizované termostaty a mnoho jiného bude možné řídit pomocí iOS nebo Android zařízení.

Zdroj: www.tinyheirloom.com
Zdroj: www.tinyheirloom.com

A KDO VÁM VÁŠ DOMEK POSTAVÍ?

Tyson Spiess – Tyson se stará o všechny logistické a právní části v podniku. Jeho nejdůležitějším úkolem v týmu je péče o zákazníka. Rovněž se stará o design každého domu. Přichází s nejnovějšími a nejlepšími vychytávkami a tím činí tyto domky komfortní.

Michelle Spiess – Michaelle je milovnice všeho útulného. Vedle bokovky (kadeřnice) se věnuje zákaznickému servisu a rovněž designu. Její hlavní parketou je marketing a vše s ním spojené. Svůj volný čas tráví se svým manželem Tysonem a jejich psem Cooperem.

Zach Francis – Zach je v Tiny Heirloom číslo jedna. Udržuje celý tým pohromadě a v akci. V neposlední části se stará o rozpočet. „Motivuje celý tým a nutí nás myslet out-of-box.“ Nikdy se nespokojuje s průměrností. Je odhodlán vždy vytvořit kvalitní produkt, který se hodí do jakéhokoli prostředí pro jakýkoli životní styl za přístupnou cenu pro klienta. Ve volném čase se věnuje fotbalu a tráví čas se svou ženou Hannah.

Hannah Francis – Kvalita a design jsou Haninými prioritami. Stará se o objednávání nábytku. Je to právě ona, která se stará o to, aby se z domu stal domov. Ve volném čase se věnuje žurnalistice, a samozřejmě manželovi Zachovi.

Jason Francis – Jason vede stavební tým. Technické dovednosti, které si zdokonaluje celý život, nedokáže nahradit nikdo jiný. Stará se o věci od objednávání náhradních dílů až po vytváření samotného domu.

Brianna Francis – Procestovala 13 zemí a poznala mnoho kultur. Brianna pomáhá klientům najít ten správný domov. Má toulavé boty a domnívá se, že ideální způsob jak mohou s Jasonem procestovat všechna krásná místa je právě pomocí Tiny Heirloom.

Zdroj: www.tinyheirloom.com
Zdroj: www.tinyheirloom.com

Co říkáte na takový způsob života a cestování s ním spojené? Chtěli byste bydlet v takovém domě na kolech nebo jste zastánci běžných domů?

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center