fbpx

2 dubna

Charakter člověka hraje obrovskou roli v dosažení úspěchu, rozvíjejte ho!

0  comments

Kdysi fungovala komunikace a obchodování úplně jinak než dnes. Vše záleželo na ústním slibu, který se dodržoval. Fungovalo to. A dnes?

Tento článek je rozdělen do kapitol, jejichž názvy obsahují potřebné vlastnosti. Pokud poskládáte tyto atributy do mozaiky, budete maximálně profesionálně fungovat i působit. A určitě budete úspěšní!

Aktivita

Mimořádně úspěšní lidé nespoléhají jen na to, co dobrého dostali v genech od svých rodičů. Většinou se tomu, co dělají, bezhlavě oddají. Makají, protože vědí, že zděděný talent jim nestačí. Příklady? Jaromír Jágr, Vlastislav Bříza a Bohdan Pomahač. Sportovec, podnikatel, doktor. Tři úspěšní Češi, kteří mohou sloužit jako vzor nejen ve svých oborech, ale i po lidské stránce. Do jednoho jsou to také perfekcionisté a dříči. Neustále chtějí víc, neuspokojí se s průměrem.

I když jste na správné cestě, předjedou vás, když tam budete jen tak sedět.  – Will Rogers

Aktivní lidé často bývají soutěživí, někdy až extrémně. Moje sestra se mnou nikdy nechtěla nic hrát, protože já jsem přece „musel“ vyhrávat. Úspěšné, tedy aktivní lidi nebaví jen sedět a koukat. Pořád mají nové a nové nápady. Jsou schopni je přirozeně propojovat a dovést až k vítězným vrcholům. Jste-li zaměstnanci, tak neustále vymýšlejte, jak vylepšit firmu svého zaměstnavatele. Pracovitost je silná stránka úspěšných lidí se směrovkou „úspěch“.

Buďte aktivní, učte se novým věcem. Neustále vyhledávejte inspiraci. Osobnostně porostete a začnete inspirovat ostatní.

Seberealizace

Seberealizace je skvělá, protože najednou můžete mít práci a koníček v jednom. Tato kombinace vás bude maximálně naplňovat, budete při tom realizovat své nápady a vydělávat peníze. Pracovití lidé navíc získávají další kladné vlastnosti – komplexní přehled, potřebnou pokoru, dokáží více prožívat radost ze svých úspěchů.

Úspěch přichází mnoha způsoby, a tak jste společensky aktivní. Proto stále obohacujte svůj společenský život a rozšiřujte své okruhy přátel. Nikdy nevíte, kdo se stane vaším osudným člověkem, který vám dá příležitost vyniknout. Být v pravý čas na pravém místě vám při cestě za úspěchem pomůže. Věřte, že to přijde, ale intenzivně na to nemyslete. Když něco cítíte a věříte tomu, jděte si za tím!


Motivační, inspirativní a pravdivé – co říkáte? Mnohem více, tedy celý článek, najdete v prvním vydání magazínu Svět Úspěšných. Na tento i další články kolegů se můžete těšit již koncem ledna.

První díl našeho tištěného časopisu Světa Úspěšných bude, jak už jste možná poznali, nebo přečetli na našem facebooku, o změně. Změna je široký pojem, a proto jsme pro vás připravili informacemi, příběhy a cvičeními nabitý časopis. 100 stran toho nejlepšího a navíc téměř bez reklam. I my jsme totiž chtěli učinit nějakou změnu a za celý tým Světa Úspěšných mohu říci, že se to povedlo.

button

TOP_CMYK_vánoce


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center