fbpx

2 dubna

České Spotify pro fitness nadšence – tuzemský startup GYM Radio

0  comments

Globální zájem o cvičení a obecně fitness roste jak svaly po propoceném workoutu. Počet posiloven po světě je dle statistik přes 200 tisíc a tendence trendu je rostoucí. Jedna z věcí, kterou každý fitnessák musí řešit, je kvalitní motivace, správná atmosféra a ta pravá motivační hudba. Právě tento problém řeší český startup GYM Radio.

No stress, bench press. – GYM Radio

Rozdíl oproti Spotify, Youtube, nebo třeba Youradio je hlavně v cíleném obsahu tvořeném z určitě části samotnými uživateli. GYM Radio má své platformy designově i uživatelsky kvalitně zpracované a užívání je tak oproti konkurenci, díky přesnějšímu cílení, jednodušší a přehlednější. Navíc vysílání neobsahuje žádné reklamy, a to dokonce ani ve free verzi. Namísto toho tvůrci projektu obohatili muziku o vlastní motivační hlášky, kterými jsme obohatili i tento článek. Pro náročnějšího posluchače je připravena v iOS aplikaci volitelná kvalita poslechu až 256kbps a offline přehrávání, které tvůrci aktuálně připravují.

We don’t have ads because they don’t fit. – GYM Radio

Už nějaký ten pátek tato služba tvoří atmosféru v několika stovkách českých i zahraničních fitek a měsíčně dělá trénink kvalitnější přes 250.000 sportovcům. Služba je dostupná ve webové verzi, a v mobilních aplikacích pro iOS i Android.

The only place where success comes before a work is in the dictionary. – GYM Radio

Motivace je důležitá, a když tvůj fitness parťák zrovna nemůže, určitě se takový kapesní sparring hodí. GYM Radio vypadá stylově, hraje nahlas a hlavně efektivně motivuje. S appkou v uších můžeme garantovat, že jakmile dotrénuješ, na tvém triku nenajdeš suchého místa.

Always there for you, even when your spotter isn’t. – GYM Radio

GYM Radio využívá data, která sbírá od uživatelů během používání aplikace. Díky tomu vybírá cíleně hudbu, která má největší efekt na celkový výkon uživatele během cvičení. Obsah muziky se skládá ze tří hlavních kanálů Cardio, Gym, Hardcore, který si cvičenec zvolí podle zaměření hudebního stylu. Pro náročnějšího posluchače je připraveno přes 20 tématicky zaměřených playlistů v iOS aplikaci, kde přibývají i tréninkové playlisty profesionálních kulturistů, např. Milana Šádka.

“Cheat on your girlfriend not on your workouts.” GYM Radio

Projekt úzce spolupracuje s českou fitness scénou a prostřednictvím facebooku předává užitečné informace, motivaci i hudební novinky své komunitě. Ke sdílení postřehů z fitness světa navíc založili internetový magazín GYM Style , který má spíše informativní charakter. Jakou hudbu, nebo službu při tréninku posloucháte vy? Dostalo se k vám už GYM Radio? Hraje ve vašem fitku? Je hudba jedním z klíčových motivačních prvků během samotné aktivity? Mají podle vás nové hudební služby v dnešní konkurenci vůbec šanci prorazit? Napište nám svůj názor.

gr-fb-ad-01


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center