fbpx

2 dubna

Bohaté zážitky, léčebné tradice, malebná krajina, čistý vzduch aneb místo regenerující Vaše tělo i mysl

0  comments

Konec nekonečnému vyčerpání. I v Čechách si lze užít dovolenou svých snů ve spojení s bohatými zážitky a možností zregenerovat nejen tělo, ale také mysl. Právě ve čtyřhvězdičkovém hotelu Tree of Life se dočkáte nadstandardních služeb včetně bohatých léčebných tradic a spousty dalších nezapomenutelných zážitků, o čemž v konečném důsledku život je.

„Tree of Life jsme vytvořili jako místo s přirozenou srdečností, uklidňujícím prostředím a vynikající péčí. Vkládáme do něj to nejlepší z našich zkušeností, znalostí a dovedností, abyste odsud odjížděli zdraví, silní a odpočatí.“

35_pokoje-dvouluzkovy_pokoj_bright

Pohodlí, elegance a moderní pojetí hotelu vytváří naprosto dokonalé pocity, které v člověku probouzí pohodu a klid. Každý se alespoň občas cítí rád obklopen přepychovým komfortem, jako je pohodlná postel umožňující kvalitní spánek nebo nadstandardně zařízená koupelna, která očistí od všech negativ.

Nezapomíná se ani na milovníky větších apartmánů, ve kterých si lze pobyt ještě více zpříjemnit a možná tak udělat i dojem na případné obchodní partnery, nebo dopřát ještě více romantiky své drahé a milované polovičce, která se zaručeně bude cítit zcela pohádkově.

04_gastronomie-bufet-dezerty_v1

Mezi chloubu hotelu Tree of Life patří také bohatá nabídka gastronomie, ve které si každý najde své. Pro někoho to budou klasické české pokrmy a pro jiné zase jídla z různých koutů světa. I my jsme si je vyzkoušeli s nadmírou spokojenosti. Ideálním místem v hotelu je také elegantní společenský sál umožňující pořádat firemní akce nebo svatby různých rozměrů. Pro klidné posezení s přáteli není opomenut ani Lobby bar.

jan_8614

Nicméně jedním z nejpodstatnějších cílů pobytu je relaxace ať už skrze bohaté wellness nebo kvalitní spa servis. Své si najdou muži a ženy různých věkových kategorií, ale také samotné děti.

„Tree of Life je místo, kde pod bohatou korunou vědomostí, zkušeností, pochopení a péče naleznou naši hosté cestu k relaxaci i ke zdraví. Chceme, aby se jejich spokojenost stala nadšením a jejich přání se stala realitou.“

jan_8187

Proto neopomínejte relaxaci a dopřejte sobě i svým blízkým občasné vypnutí. Někdy je to prostě potřeba.


banner_mine_page


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center