fbpx

2 dubna

Apple a novinka, které se (ne)právem směje celý svět

0  comments

Každoročně přichází společnost Apple na trh s novými produkty. V letošním roce byl největším překvapením produkt s názvem – Apple Pencil (tužka). Jako vždy přinesl Apple neuvěřitelný design produktu. Posuďte sami.

Co to tedy umí?

Nemyslete si, že s pomocí Apple Pencil budete moci psát na papír, je to samozřejmě další inteligentní produkt. Tato tužka bude neuvěřitelné usnadňovat práci s IPadem Pro. Možná si říkáte, že taková tužky už se k Ipadům prodávají, ale mýlíte se. Apple Pencil totiž podporuje technologii Force Touch – stačí více zatlačit a vznikne tlustá čára nebo stačí pero naklonit a čára se přizpůsobí náklonu.

Apple Pencil se samozřejmě neobejde bez energie. Má v sobě zabudovanou baterii a na druhé straně propisky i konektor, díky kterému můžete nabít Apple Pencil s pomocí vašeho Ipadu. Na plné nabití vydrží baterie 12 hodin. Zajímavostí je, že vám stačí pouze 15 vteřin na to, abyste mohli propisku používat 30 minut.

2
Zdroj: www.letemsvetemapplem.eu

Proč se tomuto produktu směje celý svět?

Kdo chce stylus? Musíte je sbírat, zase odkládat a pak je leda ztratíte… Nikdo nechce stylus. Nepoužívejme stylus.

Tyto věty prohlásil v roce 2007 Steve Jobs, když představoval první Iphone. Steve Jobs to ve své době myslel úplně jinak a to si v dnešní době nikdo nedokáže přiznat. Spousta deníků to začala využívat, aby získali větší počty přečtení.

Ve své době byl Iphone jedním z prvních telefonů, které na své ovládání nepotřebovali stylus (tužku). Tyto stylusy navíc sloužili pouze k ovládání „dotykového“ displeje, neuměly nic dalšího. Proto si musíte uvědomit, že lidé srovnávají nesrovnatelné.

Z Applu si utahují konkurenční společnosti i majitelé zařízení Apple. Každopádně to bere Apple s humorem. Lidé z Applu si plně uvědomují, že díky této „špatné“ reklamě se přeci Apple Pencil dostal mezi miliony dalších lidí a zároveň za tuto reklamu nemuseli platit.

Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete. Pokud jste to ještě nenašli tak hledejte. Nepřestávejte. – Steve Jobs

A co vy? Líbí se vám tato novinka nebo tento produkt, případně společnost Apple odsuzujete?

Zdroj: www.letemsvetemapplem.eu
Zdroj: www.letemsvetemapplem.eu

Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center