fbpx

3 května

AFTERLIFE | Převratný triumf

Každý z nás má odlišný pohled na svůj odchod. Většina by tu ráda po sobě něco zanechala. Vlastní odkaz. Ať pro rodinu či širokou veřejnost. S touto revolucí přichází společnost Afterlife. Naše blízké již nadále nebudou muset trápit pochybnosti či nevědomost. Afterlife totiž přináší způsob, jakým může každý zaznamenat vlastní odkaz.

Jakým způsobem? Tato společnost vytváří replikativní skeny osob. Uchovává tím jejich podobu, vzpomínky, životní příběhy a vzkazy pro osoby blízké, nebo i širokou veřejnost.

Proč mě tento projekt zaujal? Často mám myšlenky na to, co bude po mé smrti. Nejsem věřící, ale přesto bych byla ráda za posmrtný život nebo snad reinkarnaci. Odchod z tohoto světa mě děsí. Bojím se tmy a prázdnoty, která mě možná čeká. A možná také ne. Jak si mě lidé budou pamatovat, co po mě zbude? To jsou mé otázky. Díky Afterlifu jsem si uvědomila, že to můžu ovlivnit i jinou cestou než doteď. Přijde mi, jako by tento technický pokrok přišel ze vzdálené budoucnosti.

Se zakladateli společnosti Karolínou Urbanovou a Michaelem Kleinem jsem se osobně sešla, aby mi zodpověděli pár otázek, které nám tuto převratnou záležitost více přiblíží.

Jak projekt vznikl?

Jak jsem již zmiňoval pro rádio Classic, jednalo se o tři klíčové momenty v mém životě. Je to takové hořce vtipné. Ovšem výsledkem bylo uvědomění si, že život je neskutečně pomíjivý a že absolutně nemůžeme tušit, kdy právě o to nejcennější, co máme, můžeme přijít. Z toho pak vzešel tento „nástroj“ jak konkrétní lidský život alespoň částečně zvěčnit.

Proč název Afterlife?

Podle nás název přesně vystihuje myšlenku tohoto projektu. Díky Afterlife lidé vlastně mohou být sociálně aktivní i po vlastní smrti. Jedná se o nesmrtelnost? Částečně ano.

Co se v nejbližší době chystá?

V této chvíli připravujeme reklamní spot, spolupráci s TV, rádii a především tiskovou konferenci, po které se služba zpřístupní široké veřejnosti.

Dále pak budeme rozšiřovat naše působení po ČR i v zahraničí. Dokonce již proběhlo jednání ohledně trhu v zámoří, což se pravděpodobně bude řešit formou franchisingu.

Chcete něco vzkázat čtenářům Světa úspěšných?

Úspěšní lidé nikdy nejsou bezcitní. Realizují své cíle, plní si své sny a pracují na svém rozvoji. Ale ušlechtilé a silné jedince z nich dělají city, jako láska ke svým bližním, bez kterých by nedosáhli svých výsledků. A právě těch je třeba si vážit, vzdát jim hold, poděkovat jim, postarat se o ně.

Buďme úspěšní, a hlavně buďme lidmi. Mějme v úctě ty, jenž nám dali možnost zvítězit a obstát v životě.

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center