fbpx

2 dubna

7 tipů jak si přitáhnout svého vysněného partnera aneb co se děje na Bali

0  comments

Není to tak dávno, co jsme oznámili, že se Ondra objeví nejen na úvodní stránce našeho tištěného magazínu, ale též i jeho exkluzivní příběh budeme podrobněji rozebírat uvnitř obsahu, kterému budeme věnovat hned několik dlouhých stran.

Avšak Ondra má úžasný nejen příběh, ale také dokonale ovládá zákon přitažlivosti ve všech směrech. Láska je jedním z hlavních klíčů úspěchu, neboť i úspěšní lidé chápou to, že je správně dělat to, co milujete a milovat to, co děláte. Touto cestou šel kupříkladu Steve Jobs, který vybudoval nejen obrovskou značku, která všechny přerůstá, nýbrž také hodnoty a vizi, která přetrvává i dlouhá léta po tom, co Steve odešel. Je pravdou, že hrdinové přicházejí a zase odcházejí, ovšem legendy žijí navždy v našich srdcích.

Láska, partner či rodina jsou mnohdy jedny z nejdůležitějších hnacích motorů, které v životě máme. Ondra tak pochopil, že se dá přitáhnout nejen úspěch, ale též úžasná partnerka nebo přátelé, které může milovat. Jak to Ondra vlastně dělá?

1. SVÉHO PARTNERA SI PŘESNĚ CHARAKTERIZUJTE NA PAPÍR

Pusťte si oblíbenou hudbu, zavřete oči a představujte si, jaký přesně by měl být váš vysněný partner. Nebojte se vizualizovat si každou podrobnost a zcela ji procítit tak, abyste si připadali, jako by to byla skutečnost.

2. BUĎTE ZAMILOVANÍ SAMI DO SEBE

To, co vyzařujete, přijímáte. Aby se partner mohl objevit, musíte být nejprve spokojeni sami se sebou a musí to z vás jít. Stejně tak nemůžete pomoci nikomu jinému, když nedokážete pomoci ani sami sobě.

3. UVĚŘTE, ŽE JE TADY

Představivost je náš nástroj, jak si přitahovat vše, co chceme, do svého života. Mějte ten pocit v každém momentu, že je partner opravdu s vámi.

4. STÝKEJTE SE S LIDMI, KTEŘÍ SVÉHO VYSNĚNÉHO PARTNERA MAJÍ

Zkuste se naladit na jejich vibrace a prociťovat jejich pocity. Mějte kolem sebe co nejvíce zamilovaných lidí, kteří jsou šťastní přesně tak, jak chcete být i vy.

5. NAPIŠTE SI AFIRMACE

Každý den si je opakujte buď s někým nebo sami před zrcadlem. Např. „mám nádherný vztah a zažívám nejkrásnější chvíle plné vášně se svou partnerkou.“ „Cítím lásku v každém okamžiku.“

6. ČTĚTE ÚSPĚŠNÉ LOVESTORY A PROŽÍVEJTE JE

Příběhů o šťastné lásce je mnoho. Běžte tomu naproti všemi způsoby, které vás napadnou.

7. NEMĚJTE ŽÁDNÁ OČEKÁVÁNÍ KDY A KDE SE PARTNER OBJEVÍ

Spousta lidí si přeje, vizualizuje a opravdu věří, ale po měsíci se začnou ptát, jestli to má vůbec cenu a kde partner je. To je naprosté zastavení energie. Pochyby neexistují. Partner se objeví ve správnou dobu na správném místě a jen tehdy, když budete v přítomnosti. Buďte vytrvalí.

„Já jsem si řekl naprosto přesně, že bych chtěl nádhernou ženu, která mě bude obohacovat, bude mít vysoké cíle, bude chtít cestovat, atd. Pořádně jsem ani nevěděl, jak bych chtěl, aby vypadala, tak jsem si řekl, že to, jak bude vypadat, zcela nechám na vesmíru. Jen jsem věděl, že bude nejkrásnější. Poté jsem si ji představoval ve všech možných situacích. Když jsem vařil, byla vedle mě. Když jsem trénoval, představoval jsem si, jak na mě kouká. Když jsem šel spát, děkoval jsem za to, že vedle ní usínám. A pak to prostě přišlo z ničeho nic. Zrovna potom, co jsem po 3/4 roce, kdy jsem cestoval po světě, napsal své mámě dopis ze srdce, tak se najednou objevila. Při psaní dopisu jsem procítil skutečnou lásku a právě to ji přitáhlo. Se Soojin zažívám něco naprosto vesmírného. Je to opravdu přesně ta, kterou jsem si před pár měsíci popsal.“

Zákon přitažlivosti je mocný a funguje každému. Pouze si ho někdo již dávno uvědomil a jiného to zase čeká. Ale jedno je jisté. Všichni jsme právě to, na co myslíme.

A co váš tedy vlastně čeká v tištěném magazín SÚ? Koukněte se na krátkou ochutnávku Ondřejova cestování počínaje střední Amerikou. První číslo vydání magazínu SÚ si můžete předobjednat zde. Jedná se o exkluzivní obsah, který nikdy nebude součástí portálu SÚ. Nově máte možnost si přeplatit nejen roční předplatné, ale též elektronickou verzi.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=pcJNz9cC37A]


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center