fbpx

2 dubna

6 vět, které si můžeme říkat před zrcadlem, aniž by nám stouplo ego

0  comments

Nad čím přemýšlíte každé ráno, když ve své koupelně stojíte před zrcadlem? Vyčistíte si zuby, opláchnete tvář, upravíte se, a vyrazíte do školy či do práce. Mám pravdu?

A co kdybyste u zrcadla setrvali o pár sekund déle a řekli si některou z těchto vět?

Související článek: 4 magické věty, na které byste měli myslet po probuzení

„Dnešní den bude úspěšný!“

Koketování se sebou samým je skvělý způsob, jak do svého těla dostat příjemný pocit, který vás bude provázet po celý den.

Tato věta v nás vzbuzuje pocit vítězství a nutí nás vidět budoucnost v pestrých barvách. Vsugerujete si do hlavy, že všechno, co vykonáte, bude mít smysl. Nakopne vás tatkéž k tomu, abyste se celý den snažili o to, abyste do každé činnosti vložili skutečné maximum.

„Tento člověk v zrcadle drží v rukou celý můj osud.“

Zapamatujte si, že vy jste tím člověkem, který si řídí celý svůj život. Každé rozhodnutí vykonáváte na základě vlastních uvážení. Vy rozhodujete, zda dosáhnete na své sny a zda zrealizujete své představy. Zkrátka a dobře člověk, na kterého se v zrcadle díváte, je tím, kdo vám může poskytnout odpovědi na všechny otázky.

„Mám se rád!“

Chceme-li směřovat kupředu, měli bychom v první řadě přijmout sami sebe. Mějte se rádi. Mnoho lidí se tlačí do vztahu i navzdory faktu, že oni sami se nemají příliš v lásce a nejsou se sebou stoprocentně vyrovnaní. Ale jak potom chcete fungovat ještě ve vztahu s někým jiným? Jak chceme smysluplně pracovat a směřovat vpřed, pokud nepřijímáme naše já, které jako jediné je s námi do konce života?

Související článek: 7 obyčejně neobyčejných vět, na které bychom měli myslet před spaním

„S úsměvem mi to sluší víc“

Se smutným člověkem komunikujeme vždy méně, než se šťastným. Úsměv z nás dělá doslova magnet – přitahujeme si přátele, pozitivní ohlasy, partnery, nebo našim klientům zpříjemňujeme setkání a tvoříme si vlastní značku. Usmějte se na sebe před zrcadlem. Uvidíte, že vám to skutečně více sluší. S úsměvem ztrácejí i ty nejtěžší problémy na síle a proto se nebojme využívat ho den co den. V konečné důsledku je úplně zdarma a k dispozici ho má každý jeden z vás.

„Mám na to!“

Pokud vás v následujícím dni čeká náročné setkání nebo zkouška, měla by se tato věta stát vaší ranní kávou. V hlavě se opět aktivuje „mód vítěze“. Odhodlaně se pustíte do nástrah dne a s hravostí je zvládnete. A v případě, že by něco nevyšlo podle vyšich představ, nezoufejte, protože jste udělali maximum a šli do dané výzvy se vztyčenou hlavou.

„Děkuji za…“

Věcí, za které můžeme být vděční, je nespočetně mnoho. Už jen v momentě, kdy se díváte do zrcadla, můžete vidět to, čemu se říká dar – vaše oblečení, vlasy, oči, končetiny, tekoucí pitná voda či nad s vámi svítící žárovka. Podívejme se do zrcadla a jednoduše poděkujme. Nestojí nás to víc než pět sekund.

Související článek: 8 slovních spojení, která úspěšný člověk nikdy nepoužije

 

Vydejte se společně s námi až na vrchol. Využijte možnosti objednání prvního čísla SÚ v rámci celoročního předplatného. Pokud vám magazín již dorazil, nezapomeňte se s ním vyfotit (facebook, instagram) a napsat k fotce svou myšlenku či názor s dodatkem #SvetUspesnych nebo #SvetUspesnychcz – ty nejlepší vylosujeme do dalšího čísla magazínu SÚ, kde budou fotky zveřejněny i s daným komentářem.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center