fbpx

2 dubna

6 důvodů, proč si pořídit 4. číslo magazínu Světa Úspěšných

0  comments

Přinášet kvalitní / hodnotné informace a inspirovat vás k zajímavým nápadům a činům, je pro náš tým jedno z největších zadostiučinění. I z tohoto důvodu pro vás tvoříme každý druhý měsíc několikastránkový magazín.

Srpnové číslo jsme věnovali tomu, co mnohým lidem chybí – ODVAHA. Častokrát je právě odvaha tím největším strašákem. Právě ona zahání lidi do kouta, ale naším úkolem by mělo být překonat ji. Přetvořit ji na něco, co nás bude vystihovat a bude nám to přinášet jasné výsledky.

Co tedy najdete v tomto čísle magazínu? Proč by se vám mělo vyplatit si jej zakoupit? Přinášíme vám těchto 6 prostých důvodů.

1. Tomáš Gríger a jeho příběh, který je důkazem toho, že útěk do neznáma může být skvělou volbou

Hlavní tváří tohoto čísla se stal, v zatím nejdelším rozhovoru, právě Tomáš Gríger ze Slovenska. Jeho příběh dnes inspiruje mnoho lidí. Kvalitní a dobře placenou práci v Londýně se rozhodl vyměnit za cestování. Vydělává sice méně a jiným způsobem, ale pocit svobody a štěstí nyní nachází každý den. Pracuje sám pro sebe a prakticky odkudkoliv. Útěk do neznáma mu prostě ukázal ten správný smysl jeho života.

Související článek: Svůj život sbalil na malý skútr a vydal se do světa plnit si sny

2. Poznáte, kterých 10 druhů odvahy je třeba překonat k tomu, aby se váš život povznesl na novou úroveň

Náš tým vypracoval a vypsal DESATERO ODVAHY UVĚDOMĚLÉHO ČLOVĚKA. Jedná se o 10 základních odvah, které sužují každého jednoho z nás. Někteří z nás s nimi bojují snad celý život a to je právě to, co bychom tímto dlouhým tématem chtěli změnit. Povzbuzujícím a motivujícím prvkem je i fakt, že právě člověk, který se rozhodne vykonat těchto 10 odvah (postupně), se automaticky stane uvědomělejším a prospěšnějším nejen pro sebe, ale i pro celou společnost.

Související článek: O tom, jak nám odvaha otevírá cesty do té doby nepoznané

3. Upřímný rozhovor a konkrétní rady od jednoho z nejlepších motivačních koučů na Slovensku

Ján Dubnička je dnes uznávaným certifikovaným osobním koučem. Jeho začátky poznamenala nejprve nadějná a úspěšná kariéra ve známé slovenské televizi Markíza a následně těžké životní problémy. I tyto události mu byly skvělou školou a až pár let nato našel cestu, kterou se chce ubírat. V tomto rozhovoru hovoří nejen o tom, jak pracuje a žije dnes, ale také zprostředkovává praktické a užitečné rady do života každého jednoho z nás.

Související článek: Ján Dubnička a jeho 7 klíčových kroků k dosažení jakéhokoliv cíle

4. Několik inspirujících příkladů plných odvahy

Obsahem tohoto čísla magazínu jsou také další zajímaví lidé v oblasti podnikání, kteří jsou jasným důkazem toho, že být odvážným se v životě vyplácí. Jde například o majitele podniku ekvalita.cz, a.s. Martina Zýku, moderátorku rádia KISS Báru Tlučhořovou nebo ženu, která přinesla koncept podnikatelských klubů Business for Breakfast do České republiky Kamilu Zárychtovou.

5. Nová rubrika, ve které může být i váš projekt nebo produkt

Mladí lidé jsou dnes považováni za líné. Svět úspěšných se snaží vyvrátit toto tvrzení, které je stále více populární, a proto jsme se rozhodli do našeho magazínu zařadit novou rubriku s názvem „Mladá krev.“ Chceme v ní prezentovat mladé lidí s nadějnými vizemi. Základem je zajímavý produkt nebo služba, která je hodná prezentace. Pokud splňujete tyto předpoklady a jste především mladí a draví, pošlete nám informace o vašem produktu nebo službě na email tuzincin@svetuspesnych.cz.

6. A to stále není vše

V srpnovém vydání magazínu najdete další množství článků, které jsou úzce spjaty s odvahou.


Chcete-li tedy vědět více nejen o odvaze a přečíst si tyto články, neváhejte si objednat elektronické vydání tohoto už 4. čísla Světa Úspěšných, které tak můžete číst a studovat prakticky kdekoliv.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center