fbpx

2 dubna

5 oblastí, ve kterých mi NLP pomohlo nejvíc

0  comments

Lidé se mě často ptají na jednu důležitou věc: „Trénuješ a učíš NLP jiné… ale v čem NLP pomohlo tobě samému?” Myslím, že je tato otázka naprosto na místě. Pokud totiž tvrdím, že Vám NLP může pomoci, je důležité vědět, v čem pomohlo (a stále pomáhá) mně samotnému.

Pokud bych to měl nějak roztřídit, je pět životních oblastí, v nichž pro sebe samého vnímám přínos NLP. U někoho jiného to může samozřejmě vypadat zcela jinak. Zde jsou ty mé.

první oblast: Flexibilita

V životě se řídím pravidlem, které mi poskytlo právě NLP. To pravidlo zní: Flexibilnější vede. Právě flexibilita mi pomáhá dosahovat s lehkostí lepších výsledků. Ať už při mých přednáškách a kurzech, v komunikaci se zákazníky i mými blízkými, nebo v jakékoli další životní oblasti.

Právě díky flexibilitě se dokážu s lehkostí učit cizí jazyky, reagovat na životní změny, nebo se posouvat neustále vpřed.

Druhá oblast: Peníze

NLP mi pomohlo v této oblasti přímo neuvěřitelně. Pomocí technik z NLP jsem si dokázal změnit své staré omezující přesvědčení o penězích. Plus díky flexibilitě a jasným cílům (viz níže) moje oblast peníze vzkvétá a stále se zlepšuje.

Třetí oblast: Sebevědomí

Pryč jsou ty časy, kdy jsem v hlavě provozoval tzv. „Mindfucking” (slušně přeloženo: Znásilňování mysli). Teď jsem si sám sebe vědom zcela jiným způsobem. NLP mi pomohlo změnit komunikaci se sebou a postoj k sobě samému. Tím nemyslím jen to, že si říkám pozitivní slova.

Myslím tím kompletně nové podvědomé strategie, které mi nesmírně změnily život.

Čtvrtá oblast: Cíle

Další oblast, která se přímo šíleně v mém životě změnila. Mnozí to netuší, ale v minulosti jsem měl fobii na cíle. Jakmile se v mé přítomnosti otevřela debata na téma cíle, hned jsem pod nějakou záminkou zmizel z místnosti.

Když jsem však díky NLP pochopil skutečný princip dosahování cílů, začaly se v mém životě dít divy.

Pátá oblast: Životní lehkost

Toto souvisí s předchozími tématy. Jsem velmi vděčný, že ať už je to flexibilita, vydělávání peněz, vyrovnané sebevědomí, nebo dosahování cílů – všechny tyto oblasti dnes zvládám s lehkostí.

Žádný boj, žádné krůpěje potu, žádné zaťaté zuby. Jen čistá radost z tvůrčího procesu a přesná znalost fungování cílů.

Věřte mi: nebýt NLP, moje životní dráha by byla úplně jiná.

Držte se a udělejte si krásný týden!

Vychutnejte si video z akce!

TO NEJLEPŠÍ SI SCHOVÁVÁME PRO ODBĚRATELE NAŠEHO NEWSLETTERU. POKUD CHCETE PRAVIDELNĚ DOSTÁVAT TAJNÉ INFORMACE Z OBLASTI PODNIKÁNÍ A OSOBNÍHO ROZVOJE, PŘIDEJTE SE DO NAŠEHO NEWSLETTERU ZDARMA, KTERÝ NAJDETE NÍŽE.

Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center