fbpx

2 dubna

5 aplikací, které musí mít každý podnikatel po ruce

0  comments

Jste zaneprázdnění lidé? Máte vždy plné ruce práce a v ruce mobilní telefon? Potom je tento článek přesně pro vás. Pomocí technologií a aplikací, které jsou dostupné pro každého, se váš život může stát mnohem organizovanější, efektivnější a zábavnější.

Evernote

Evernote je celosvětově známá aplikace, která je s námi už mnoho let. I přesto stále narážím na lidi, kteří ještě Evernote nepoužívají nebo dokonce neznají. Hlavní předností Evernote je propojení mezi platformami. To, co si napíšete na svém tabletu nebo telefonu, se vám během několika sekund objeví v notebooku a na jiných zařízeních. Zároveň má Evernote výtečně zvládnutou organizaci poznámek. Pokud máte opravdu hodně úkolů, poznámek a nápadů, tak jste právě našli aplikaci pro váš. Vše se dá velice přehledně rozřadit do složek a podsložek. Nikdy nebudete mít ve svých poznámkách takový přehled jako s Evernote.

Související článek: 6 zlatých pravidel uspořádávání z knihy “Zjednodušte si život”

Toggl

Analyzujete svůj čas? Víte, kolik času jste dnes strávili prací? Analyzování času je vlastnost, kterou by se měl naučit každý člověk, který chce efektivně využívat svůj čas. A Toggl je skvělý malý pomocníček, který vás to naučí. Stejně jako Evernote je perfektně multiplatformní a vzájemná propojenost vašich zařízení vám určitě bude vyhovovat, nemusíte řešit, jestli používáte mobil, tablet nebo počítač, vše budete mít hned pohromadě. Toggl nabízí velmi dobrou organizaci. Můžete si měřit celkový čas v práci nebo si pod hlavičkou práce může měřit jednotlivé činnosti, které vykonáváte. Toggl nabízí bezplatnou verzi nebo placenou, která vám poskytne ještě více užitečných funkcí.

Liftago

Stojíte rádi v koloně? A co parkování? Je ve vašem městě snadné najít místo v parkování? Pokud neradi stojíte v koloně, tak jezděte na kole nebo choďte pěšky. Takové problémy Liftago nevyřeší. Ale velice efektivně dovede vyřešit problémy s parkováním. Liftago je totiž revoluční aplikace, která vám vyhledá nejbližší taxík. Pomocí Ligtago si seženete odvoz a během několika minut můžete být na cestě. Říkáte, že utratíte moc peněz za taxík? Uvědomte si prosím, že během jízdy v taxíku, která může trvat 15 minut, stihnete vyřídit spoustu věcí. Za těch patnáct až dvacet minut uděláte práci, kterou byste nemohli udělat, pokud pojedete vlastním autem. Výhodou aplikace Liftago je rychlost. Taxikářů, kteří vyhledávají zakázky pomocí Liftago, je obrovské množství. Liftago zároveň v pravidelných intervalech kontroluje své řidiče. Jedna z podmínek je zákaz kouření ve voze. Díky tomu bude vaše cesta vždy pohodlná a v příjemném prostředí.

Související článek: Umění žít aneb 3 jednoduché kroky k inteligentnímu životu

Pocket

I v dnešní době, kdy je možnost připojení na internet téměř na každém rohu, dokonce u některých aerolinek je možné být online i na palubě letadla, stále jsou místa, kde zatím na webu být nemůžete. V dnešní době člověk, speciálně podnikatel, je bez internetu v podstatě bezbranný a jen ztrácí čas. Tento čas vám pomůže využít aplikace Pocket. Pocket je aplikace, která v době, kdy jste online, má možnost uložit webovou stránku nebo video. Díky této službě můžete tato hluchá místa využít. Chce to jen trochu plánovat. Když narazíte na materiál, který není akutní, uložte si ho na dobu, kdy budete offline. Začněte využívat každou vteřinu ještě dnes.

Hangout

Jste často na cestách, ale potřebujete být stále ve spojení s vašimi spolupracovníky? Tak bezplatná služba Hangout je vám šitá na míru. Hangout kromě chatu umí zprostředkovat videohovor pro velké skupiny lidí. Pomocí několika tlačítek můžete uspořádat konferenci, jako byste byli v kanceláři, žádný problém. Proto i na služební cestě nebo dovolené máte přehled, co se ve vaší firmě děje. Hangout funguje perfektně, ostatně jako vše od Google. Tak jděte dnes do kanceláře o hodinu později a udělejte ranní poradu pomocí Hangout.

Související článek: 7 užitečných aplikací, které vám nesmí chybět v telefonu

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center