fbpx

2 dubna

3 způsoby jak vydělávat s miliardářem Markem Zuckerbergem

0  comments

Když spatřil světlo světa modro-bílý Facebook, jen málo lidí si uvědomilo, jaká příležitost se v něm skrývá. Obzvlášť po tom, co jeho nadhodnocené akcie po vstupu na burzu spadly o neuvěřitelných 50%. Pravda je ale taková, že existují živnostníci a firmy s výdělky z Facebooku v řádech desítek, nebo dokonce stovek tisíc korun.

Otázka tedy zní, chcete vydělávat na Facebooku společně s dolarovým miliardářem Markem Zuckerbergem?

Netvrdím, že budete hned vydělávat miliardy, ale pro začátek to může být skvělý přivýdělek, nebo jeden z příjmů vaší firmy, který zaplatí nájem za kanceláře a internet. Stejně to dělám já tady v České republice a USA, Facebook tvoří značnou část mých příjmů, ze kterých jsem schopný pokrýt měsíční náklady. Tento článek však nebude o mně, ale o vás. Protože upřímně věřím, že pokud se začtete a půjdete do akce, může vám změnit pohled na život i podnikání.

Mirkoslužby

Řada podnikatelů, kteří dnes vydělávají na internetu, začínala právě takto. Například správou Facebookových stránek menších firem, nebo psaní a publikování článků na jejich firemním webu za pár tisíc korun měsíčně. Prošel jsem si tím také a se mnou třeba Samuel Hornek, který se z těchto služeb vyšvihl na projektového manažera s obratem 10 mil. Kč za minulý rok. Jak? To se dozvíte na živém vysílání tuto středu od devíti hodin.

Takže pokud chcete nabrat zkušenosti na internetu, mikroslužby mohou být dobrou cestou, jak je získat a k tomu i základní kapitál na rozjezd vlastního projektu.

Doporučování produktů

Znám desítky lidí, kteří by chtěli začít vydělávat peníze, ale místo toho stále vymýšlí svůj vlastní produkt. Možná si říkáte, co je na tom divného, bez produktu přece žádné peníze nevydělám. Ale opak je pravdou, vydělávat si můžete slušně i tím, že budete doporučovat produkty ostatních. Stačí vám k tomu Facebooková stránka, nebo aktivní skupina a můžete vytvořit obrat třeba necelých 120 000 Kč za 25 dní, jako v tomto videu. A to vše za pár hodin práce. Bohužel nedostanete žádné bonusy, které jsou ve videu uvedeny, ale nebojte, v závěru článku pro vás mám něco 100x lepšího.

Prodej vlastních produktů

Stejně jako je spousta lidí, kteří stále vymýšlí svůj produkt, jsou i lidé, kteří ho mají a nevědí, jak ho prodat. Stali se totiž součástí podnikatelského mýtu České republiky, který zní: „Kvalitní produkt se prodá sám.“

To je jedna z nejčastějších chyb podnikatelů, nic se neprodá samo, právě naopak. V dnešní době platí, že náklady na marketing vyrovnávají, nebo dokonce převyšují náklady na výrobu produktu. Síla, že? Ale není se čemu divit, konkurence se zvyšuje a lidí, kteří by dokázali vymyslet něco nového a funkčního, moc není.

Jednou z cest, jak zajistit prodej produktu, který se válí ve sklepě, je právě dítě Marka Zuckerberga. Vykašlete se na návody, abyste prodávali na Facebooku, nemusíte se tvářit jako korporace s tisíci zaměstnanci. U nakupujících častěji vyhrává lidskost a osobní přistup. Doporučovat tedy můžete na svém osobním profilu, stránce, skupině, nebo využít placenou reklamu s minimálním počátečním rozpočtem.

Přijmete pozvání do klubu lidí, kteří vydělávají s Markem Zuckerbergem?

Stejně jako jakákoliv jiná činnost, i vydělávaní peněz na internetu má svá pravidla, na která bohužel článek nestačí. Ale nebojte se, máme pro vás nadstandartní řešení, jak se tato pravidla naučit.

Ve středu, 24.6. ve 21:00, se sejdou dva profíci, kteří vědí, jak to v online světě funguje, a vy můžete být u toho z pohodlí svého domova. Je to David Kirš, majitel Firmy 2.0 s obratem přesahujícím 25 mil. korun a expert na email marketing a Samuel Hornek, projektový manažer kampaní s milionovými obraty, který se zaměřuje na rychlý start a růst v podnikání.

Společně si sednou nad případovou studií Jak získávat zákazníky úplně zadarmo a ještě u toho prodávat, podělí se o své příběhy a také mají připravené odměny přesahující 300 000 Kč, ze kterých si můžete ukrojit i vy.

Díky naší spolupráci si můžete nyní vzít svoji vstupenku na vysílání ZDARMA. Ale na nic nečekejte, je omezený počet míst, kvůli kvalitě přenosu, takže vám může váš lístek záhy vytrhnout z ruky někdo jiný.

Na webináři se dozvíte, jak díky Facebooku a emailu vydělávat tisíce korun každý den, eticky a efektivně. Nemusíte se vůbec bát, že nejste technický typ, existují řešení, která nevyžadují žádné speciální znalosti, a zvládne to díky nim každý. Tedy né doslova každý. Každý, kdo se nebojí práce a je ochotný se učit.

Pokud do této skupiny patříte, gratuluji vám, odlišili jste se od většiny lidí a můžete si vyzvednout svou vstupenku zdarma zde.

Celý náš tým už vstupenku má, takže se na vás budeme těšit online!


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center