fbpx

2 dubna

3 silné výroky, které obohatily mou nástěnku vizí

0  comments

O ranním rituálu, který praktikuji každý den, jsem psal v nedávném článku. Nástěnka vizí mně i mnoha dalším lidem dopomáhá k tomu, abychom byli během celého dne nabití tou správnou energií, protože právě na této nástěnce jsou připnuté vize, vzorce, citáty, výroky, které máme neustále ve své hlavě. Většinou na ní mají místo ty nejsilnější věci pro nás samotné. 

Důležité je nejen nástěnku zaplnit, ale také ji neustále aktualizovat či vylepšovat. Jednoduše pracovat s ní.

Nabízím vám dnes tři známé a extra silné výroky, které dokáží zpříjemnit den mně i vám.

„V životě nejde o to všechno stihnout, v životě jde o to, abyste ho stihli žít.“

Andy Winson

Andy Winson je známý slovenský řečník a motivátor, který ze svých úst vypouští hluboké a rozumné myšlenky. Jeho přednášky jsou nabité pozitivní energií a hodnotnými informacemi. Svědčí o tom i tento citát, jak nemáme při všech starostech zapomenout na náš vlastní život. Nezaměnit ho za pracovní shon.

Není pravdou, že úspěšný je ten, kdo pracuje od rána do večera. Kdy mu totiž zbyde čas na sebe samého? Na co bude vzpomínat na smrtelné posteli? Na všechen ten shon? Co nějaké osobní zážitky? Nezapomeňte žít! Nenechte se pohltit prací natolik, že vaše vzpomínky se budou týkat pouze pracovní sféry.

Žádný zápas nesmíte vzdát. A to ani ten, který právě prohráváte.“

Jaromír Jágr

Tento citát je určen sportovcům, ale mohou jej používat i aplikovat do svého života i lidé z jiných sfér. Jaromír Jágr je sportovec tělem i duší a srší opravdu neoblomnou disciplínou. V momentě, kdy člověk prohrává, má tendenci polevit ze svého tempa nebo úplně zastavit – jde o největší chybu, jakou vůbec může v této chvíli udělat.

Právě v těchto situacích by měla naše motivace růst. Zde by se měla prokázat naše vytrvalost a neoblomnost. Pokud v tento moment přidáte a šlápnete do pedálů, nemusíte se obávat, že na vás v cíli budou čekat výčitky svědomí.

„Někteří lidé jsou tak chudí, že jediné, co mají, jsou peníze.“

Anonym

Peníze, peníze, peníze… Ach, jsou ale návykové. Každý by je chtěl mít, ale neuvědomujeme si, co všechno s nimi přichází ruku v ruce. Odhalují charakter. Jistým způsobem jsou tou nejsilnější a zároveň nejnebezpečnější zbraní v rukou člověka.

Pokud jich budete mít dostatek, nezapomeňte, že jsou kolem nás věci, které jsou mnohem vzácnější, než jen šustění papírků. Nenechte za sebe mluvit vaše bankovní konto, udržte si svůj charakter a važte si maličkostí. Zůstaňte člověkem.

Související článek: Vize roku 2016 pomocí nástěnky vizí


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center