fbpx

2 dubna

3 nejdůležitější body při výběru MLM

0  comments

Pamatuji si, jako by to bylo včera. Jednoho dne mi žena zavolala do práce, že k nám odpoledne dorazí naše kamarádka, že má zajímavý byznys a chce nám o tom říci více, ukázat nám to.

Takhle začala moje kariéra v síťovém byznysu, jednoduše. Nic moc jsem si nezjišťoval, neměl jsem zkušenosti, ale za to jsem chtěl udělat změnu. Přesně takhle se k síťovému byznysu dostane většina lidí.

Věřím, že tenhle článek, resp. 3 body, které avizuji v jeho názvu, vám dokážou pomoci urychlit a hlavně zefektivnit vaši cestu v síťovém byznysu, pokud si tuhle cestu chcete vybrat, nebo si ji v budoucnosti vyberete. A jaké to tedy jsou?

1. Produkt

Rozhodně nejdůležitější bod. Znáte to přece, produktu musíte věřit! Já ale doporučuji, abyste ho zbožňovali, doslova! Čím více budete o produktu přesvědčeni a je jedno jestli jde o kosmetiku, finance, kávu, cestování nebo o cokoliv jiného, tím více to váš byznys usnadní. Bezpochyby nejlepším produktem MLM je byznys, nebo chcete-li obchodní příležitost. To určitě ano, ale pořád je to všechno postavené na již zmiňovaném produktu a stavět byznys jen na byznysu nefunguje, aspoň ne dlouhodobě. Takže alfou-omegou by pro vás měl být v první řadě produkt.

2. Společnost

Pokud jste se už rozhodli dělat MLM, určitě je vaším cílem finanční a časová svoboda, která vzniká díky funkčním strukturám, resp. týmům. Právě proto si potom, co si zvolíte produkt, vyberte pečlivě společnost. Společnost, která má historii, dlouhodobé výsledky a ideálně je nejlepší v odvětví, které jste si zvolili. Doporučuji se hodně koukat na DSN Global 100 = žebříček nejlepších TOP 100 společností na světě, který najdete na directsellingnews.com. DSN ale není dogmatem. Volba společnosti je nesmírně důležitá, protože přece nechcete, aby v průběhu budování vašeho byznysu společnost skončila, resp. skončila potom, co vytvoříte úspěšný tým.

3. Sponzor

To je ten člověk, který vás zaregistruje. Člověk, který vás zasvětí do byznysu a od kterého budete čerpat veškeré informace, rady, zkušenosti a knowhow. S tímhle člověkem budete trávit hodně času a hlavně se od něho učit, takže se v ideálním případě stane vaším mentorem a v pokročilejší fázi přítelem. Proto vybírejte maximálně pečlivě. Doporučuji se dívat na výsledky, které váš sponzor má. Pokud je na začátku, pak se dívejte na tým, který má kolem sebe. Vůbec se nebojte zeptat se na jeho, resp. týmové výsledky, kterých dosáhl nebo dosáhli, a to včetně peněz. Jde přece o byznys a pokud máte cíl, ke kterému se chcete dostat, lépe to půjde s člověkem, který tam už je, nebo se k němu rychle blíží.

Já jsem si to všechno zažil. První příležitost v síťovém byznysu, do kterého jsem vstoupil, tyhle 3 body nenaplňovala. Z 3 zmiňovaných bodů se potkal pouze jeden a i to bylo důvodem, proč jsem i přes nadstandardní výsledky skončil. Po druhé už se potkaly všechny 3 body a věřte mi, je to neskutečně znát!

Všem, kteří jste se pro MLM na profesionální úrovni rozhodli, držím maximálně pěsti a přeji nejvhodnější výběr. Nejvhodnější pro vás.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center