fbpx

2 dubna

19 webů, které se vám můžou hodit

0  comments

S příchodem internetu se téměř vše změnilo. Otevřelo se nám obrovské množství možností. Informace jsou dostupné téměř z každého místa na Zemi. Najdeme zde obchodní příležitosti, bulvár, hry dokonce i potřebné vzdělání. Občas se tu ale člověk „ztratí“ a bezvýznamně bloudí, surfuje, po různých portálech, které ho víceméně jen obírají o čas.

Proto vám přinášíme několik web stránek, které vás nebudou obírat o čas, ba právě naopak. Mohou se vám hodit ať už při online marketingu, tvorbě e-booků, získávání volně dostupných fotografií, vytváření info grafik, optimalizaci sdílených příspěvků na sociálních sítích a mnoho jiného. Zde jsou:

E-mail marketing

Mailchimp.com

Mailchimp je stránka, díky které budete moci rozesílat hromadné e-maily a tím kontaktovat všechny lidi, které máte uložené v kontaktech. Do 2 000 odběratelů máte tuto službu zdarma, ale při překročení této hranice, je třeba za službu zaplatit. Na druhé straně to může být skvělá investice, díky které dokážete oslovit množství potencionálních klientů, a dále už záleží jen na vás. Koneckonců, databáze kontaktů je v online podnikání nesmírně důležitá.

Sendinblue.com

Podobně jako Mailchimp, tak i Sendinblue nabízí mailing služby, za velice podobných podmínek.

Vyskakovací okna

Popupdomination.com

Určitě jste už zaregistrovali vyskakovací okna na více web stránkách. Vytváření a aplikování takových oken se věnuje Popupdomination. Tímto nástrojem si dokážete zajistit více stažení vašeho e-booku případně navést lidi, aby vás začali odebírat. Není to jediná stránka nabízející tyto služby, ale určitě bych ji doporučil vyzkoušet.

Grafika

Canva.com

Pokud potřebujete vytvořit info grafiku, plakát, pozvánku, titulní fotku na facebook stránku nebo něco podobného, ​​Canva vám s tím pomůže. Práce v Canva je opravdu jednoduchá a nepotřebujete na to opravdu žádné velké znalosti.

boxshot.com/3d-pack

Web zaměřený na tvorbu cover grafiku vašeho e-booku. S Photoshopem se to určitě srovnávat nedá, ale pro ty méně zdatné boxshot určitě postačí.

Infogr.am

Další stránka na tvorbu grafických podkladů pro vaše potřeby.

Subtle Patterns

Pokud potřebujete patterny, tak byste měli navštívit tento web. Obsahuje množství kvalitních patternů, které jsou volně dostupné. Stačí tam jen skočit.

Tvorba Webu

WordPress.com

Na internetu najdete množství stránek nabízejících tvorbu webů a blogů ať už zdarma nebo za nemalé peníze. Na WordPress najdete vše, co potřebujete. Je to známá webová platforma, ale ne každý se s ní již seznámil.

WEBYDO

Webydo umožňuje svým uživatelům tvorbu stránek zdarma. Navíc bez kódování.

Fotografie volně dostupné ke stažení

Pixabay.com, Picjumbo.com, Pexels.com

Všechny tři stránky nabízejí fotky zdarma. Využít se dají hlavně při tvorbě grafiky na vaši stránku. Najdete zde tisíce fotek, ze kterých si můžete vybírat dle vlastní potřeby.

Jiné zajímavé weby a aplikace

IKROS.sk

IKROS je web zaměřen na vystavování online faktur. Navíc je zdarma.

Google Analytics

Google Analytics zná jistě mnoho z vás, ale určitě se ho vyplatí zmínit, minimálně pro ty, kteří o tomto nástroji ještě neslyšeli. Najdete zde množství údajů o návštěvnosti vašich stránek. Například i informace o průměrném čase, stráveném vašimi návštěvníky na té které stránce.

Buffer.com

Mnoho online podnikatelů využívá podobné stránky jako Buffer na optimalizaci svých sdílení na sociálních sítích. Proto byste tuto stránku neměli ani vy opomenout, pokud se chystáte pustit do něčeho podobného.

GRIDZZLY

Někomu se bude zdát tento web zbytečný, ale pro někoho to je skvělý pomocník. Gridzzly vám umožňuje tvořit vlastní grid papíry, které si můžete ihned vytisknout.

CUT & SLICE

Velký pomocník při exportování vašich návrhů pro různá zařízení. Ať se již jedná o android, Windows nebo IOS.

VISION.MINDJET.COM

V minulém článku o aplikacích jsme vám vzpomínali myšlenkové mapy. Pokud jste si techniku ​​myšlenkových map osvojili, případně se ji chystáte osvojit, Mindjet vám bude při tom dobrým pomocníkem. Vaše mapa může obsahovat hypertextové odkazy, obrázky nebo dokonce výsledky hledání v Google či Twitteru.

Switcheroo

Pokud máte problém se zbytečným surfováním, případně prohlížením stránek, na které ve skutečnosti ani nechcete jít, jen si je zapínáte z nudy tak Switcheroo si můžete jednoduše nastavit tak, aby vás vždy přesměrovalo na jinou stránku. To znamená pokud si naťukáte do vyhledávače www.A.com, rázem se ocitnete na www.B.com.


Toto bylo pár webů, které vám mohou pomoci s různými věcmi. Existují ještě stovky podobných ale i stovky zaměřených na jiné vychytávky, které jsou vám nápomocné den co den. Proto budeme rádi, pokud se s námi podělíte o weby a počítačové aplikace, které využíváte vy a nedokážete si bez nich představit svůj den.

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center