fbpx

2 dubna

15 článků, které vám pomohou s vaším JAK v těch nejdůležitějších oblastech života

0  comments

JAK a JAKO.

Dva kamarádi, kteří každý den rezonují v našich hlavách. Tedy v hlavách těch lidí, kteří hledají na daný problém ty správné odpovědi.

Jak začít? Jak snít? Jak budovat? Jak nechybovat? Jak dosáhnout (něčeho)?

Toto je jen zlomek „JAK“ příkladů, které určitě každý z nás ve svém životě použil. A víte co? Je to tak správně! Dokazujete totiž, že se chcete stále učit a stále hledáte cestu, jak uskutečnit něco, na čem vám záleží.

My jsme se rozhodli vybrat 15 článků z našeho portálu, které se snaží přinést vám správné odpovědi na otázky kladené v těch nejdůležitějších oblastech vašich životů.

Věříme, že alespoň v jednom z nich najdete to, pro co jste si přišli nebo o co usilujete.

Pokud vás některý z článků opravdu zajímá, stačí kliknout na jeho nadpis a následně budete přesměrováni na samostatnou stránku, kde vám bude zpřístupněn celý obsah článku.


Jsou pády naším pomocníkem? Jak je máme chápat?

Pády … asi je již každému jasné, že bez nich život prostě neexistuje. Jsou naší součástí. Jsou tedy součástí naší cesty a není dobré se jim bránit, vyhýbat nebo nedejbože nad nimi neustále plakat a stěžovat si. V tomto článku jsme se přesně zaměřili na to, jaký skutečný význam mají pro nás všechny naše pády.

Jak odhalit výmluvy nejen v byznysu a též se jim účinně bránit

Občas máme tušení, že člověk, který stojí nebo sedí na druhé straně se vykrucuje a snaží nějakým rozumným způsobem popsat něco, co prostě nechce nebo nemůže. Pokud vás zajímá, jak účinně odhalit vymlouvání se, měli byste si přečíst právě tento článek.

8 způsobů, jak předejít vyhoření a začít se držet úspěchu

Vyčerpání může dostihnout každého z nás. Ztratíme chuť jít dál a pokračovat. Stres se stane naším přítelem a my začínáme vnímat, že stagnujeme. Jak předejít tomuto stavu nebo lépe řečeno, jak ho překonat? Právě tuto problematiku řeší výše zmíněný článek.

Odešel do nebe… nečekaně. Jak to pochopit? 4 potřebná uvědomění v časech, když nebe přivítá nového anděla

Ať chceme nebo ne, smrt nás čeká. Vím, zní to negativně, ale není špatné se občas podívat pravdě do očí. Nicméně někoho zastihne občas dřív, než bychom to čekali. Právě v těchto časech je náročné pochopit to, co se stalo tak nečekaně a náhle. Jak to překonat a jít dál? Jak se smířit s tím, že s dotyčným člověkem nikdy nepromluvíme alespoň pár slov? To vše najdete v článku, kteří se věnuje tomu nejcitlivějšímu životnímu tématu vůbec.

Co dělat, když spolupráce nefunguje tak, jak má?

Pokud chceme něco vybudovat potřebujeme kolem sebe i tým schopných a správných lidí. Pak je důležitá spolupráce, ale pravdou je, že právě na tomto bodě mnoho firem a společností ztroskotá. Spolupráce se totiž časem začne vytrácet. Co dělat, když nastane tento moment, vysvětluje tento tak důležitý článek především pro náš pracovní život.

Když rozum dá šach srdci aneb Jak se správně rozhodnout

Právě rozhodnutí jsou tím důvodem, díky kterému máme takový život, jaký máme. Vše je důsledek našich rozhodnutí. A není žádným tajemstvím, že mnoho lidí se někdy neumí správně rozhodnout. Jde o nejdůležitější chvíle našich životů a tak není na škodu vědět, co při takových momentech je nutné zvážit.

4 způsoby, jak ve 21. století správně využívat smartphone

Smartphony jsou již naší jistou budoucností. Okolí se modernizuje a vše se nám ty největší firmy snaží zjednodušit. Využívání smartphonu může být i užitečné, pokud víme jak na to. Chcete tedy využívat potenciál vašeho dotykového mobilu naplno? Přečtěte si tento článek.

Jak mít na konci roku více peněz? Zbavte se svých závislostí!

Peněz není nikdy dost. Nicméně dejme pozor, aby se pro nás nestali až příliš nebezpečnou prioritou. Neutrácejme je za zbytečnosti. Pokud vás zajímá, jak se dá ušetřit nějaké to euro nebo koruna navíc, přečtěte si tuto následující trojici článků. Poukazuje, ve kterých oblastech utrácíme nemalé množství peněz a možná zbytečně.

·         Jak mít na konci roku více peněz? Zbavte se svých závislostí! Část I.
·         Jak mít na konci roku více peněz? Zbavte se svých závislostí! Část II.
·         Jak mít na konci roku více peněz? Zbavte se svých závislostí! Část III.

5 úžasných rad, jak se zbavit obav. Máte strach?

Každý z nás má strach. Někoho děsí úspěch a někoho zase pocit štěstí. Každý z nás je originál a originální jsou tedy i naše obavy. Dokážeme s nimi však bojovat a porazit je? Dokážeme je vymazat z našeho života? Přečtěte si o tom v článku, který přináší 5 jasných rad jak na to.

10 rad, jak zvýšit svou efektivitu při práci

Práce by nás měla bavit. Nesnažme se v ní nic nedělat tedy flákat se. To škodí nejen našemu byznysu, šéfovi, ale i nám samotným. Efektivita je velmi důležitá a dělá z nás něco jedinečné. Mnoho lidí ji dokáže ocenit zajímavým způsobem a proto si přečtěte článek, který vysvětluje 10 rad, díky kterým ji posunete na novou úroveň.

5 jednoduchých kroků, jak určit své životní priority

Priority nám tvoří život. Díky nim dokážeme naplnit svůj život štěstím. Díky nim dokážeme dosáhnout úspěchu. Nicméně důležité je vůbec znát, které priority jsou pro nás skutečně rozhodující. V tomto článku najdete pár kroků, díky kterým si dokážete udělat přesnější pohled na to, co je pro vás opravdu podstatné.

5 rad, jak se efektivně naučit nový jazyk

Jazyky jsou v dnešním světě zapotřebí. Usnadní nám nejen práci, ale především pozvednou naše sebevědomí a hodnotu. I díky nim se nám otevírají dveře ve více možnostech a staví nás do výhodné pozice. Umět nějaký jazyk není určitě na škodu. Jak se ho učit efektivně se dozvíte v následujícím článku.

Jak se naučit nemyslet doslova na nic?

Ano! Je možné dosáhnout tohoto stavu. Na nic nemyslet je jeden z nejlepších způsobů regenerace. Jaké výhody to a jak toho vůbec dosáhnout? To najdete v přiloženém článku.

Hlavolam jménem lidské vztahy aneb jedna možnost, jak se v nich neztratit

Lidské vztahy jsou nejtěžší věcí na světě. Je to doslova chemie a není snadné najít správného člověka, který po našem boku zůstane navždy. Velké množství lidí se v nich ztrácí a právě tento problém jsme se snažili ujasnit v článku, který se nachází výše.

Učení není mučení! Jak teda překonat odpor k učení?

Vzdělávat se a studovat něco může být únavné. Především na školách. Jak tomu zabránit a jak tuto nechuť zvrátit v náš prospěch? Odpovědi jsme se snažili sepsat v článku, který se věnuje jedné z oblastí, která tvoří velkou část našeho života a budoucnosti.


Nevíte jak začít realizovat své sny nebo jak nastartovat správným směrem své podnikání? Právě této oblasti a problematice se věnuje nové v pořadí již 5. vydání magazínu Světa úspěšných, ve kterém najdete mnoho inspirativních a motivujících článků a rozhovorů s úspěšnými osobnostmi z české i slovenské scény. Magazín vám pomůže vystartovat směrem vpřed a udělat ten nejdůležitější první krok – ZAČÍT. Vše podstatné, co naleznete v tomto čísle magazínu se dočtete ZDE.

 


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center