fbpx

2 dubna

12 malých důkazů lásky, kterými partner ukazuje, jak moc vás miluje

0  comments

Láska se dá projevit několika způsoby, ale zcela nejkrásnější jsou ty, které jsou nečekané a pro někoho možná obyčejné. Nicméně v osobě, kterou milujeme, dokážou právě ty malé činy vzbudit v jejím nitru ten opravdový pocit, že je milována.

V následujících řádcích se nachází 12 jasných činů a důkazů lásky, kterými můžeme dokázat nejen sobě, ale především druhému člověku, že vám na něm záleží a že má ve vašem srdci zvláštní a pevné místo.


 1. Při nakupování nemyslí jen na své potřeby, ale dovolí si obdarovat nějakou maličkostí (pro jeho potěšení) i svého partnera.
 2. Nenosí vám květiny pouze ve významných a pro vás oba pamětních chvílích, ale někdy jen tak z důvodu, aby viděl váš úsměv.
 3. Napíše vám zprávu, ve které vám vyjádří, jak na vás myslí a že vás miluje.
 4. Rád pro vás dělá hlouposti a nezáleží mu na tom, kde to je. Například tanec na vaši oblíbenou píseň v ledajaké místnosti ve vašem bytě.
 5. Připomíná vám, jak jste pro něj krásná bez ohledu na situace. Nezáleží na tom, zda se krásnou v ten daný den cítíte vy sama. On to ve vás jednoduše vidí vždy a všude a o to raději vám to tedy říká.
 6. Mnoho času tráví nad tím, jakým darem by vás mohl obdarovat například na narozeniny nebo na Vánoce.
 7. Nečekaně vám objedná, připraví nebo donese oběd. Ten pocit je prostě k nezaplacení.
 8. V dobách, kdy vás zlomí nemoc nebo se prostě necítíte ve své kůži, se sám postará o to, abyste měla dostatek vitamínů, léků nebo teplého čaje. Péče o vás je pro něj tím pádem na prvním místě.
 9. Partner vidí-li, že vás něco trápí, by měl být tím člověkem, který vám pomůže klidně usnout i v momentě, kdy přemýšlíte nad pracovními nebo osobními věcmi. Uklidní vás a nenechá vás se s tímto stavem poprat samotnou.
 10. Uchovává všechny vaše zprávy nebo fotky, při kterých máte mnoho vzpomínek, a o to raději se k nim vrací.
 11. Po náročném dni v práci vám zpříjemní večer příjemnou masáží.
 12. K vašim přátelům se snaží být shovívavý a rád jim pomůže, pokud je to nutné, protože ví, že vám na vašich přátelích záleží.

Maličkosti prostě tvoří celý náš svět a v lásce to platí dvojnásob. Každopádně o tom, jak maličkosti dokáží ovlivnit náš každodenní život, jsme psali v tomto článku. Všímejte si i malých skutků na vašem partnerovi a uvidíte, že ve skutečnosti stačí tak málo, abyste zjistily, že člověk, se kterým sdílíte společný čas a prostor, vás opravdu miluje a má vás upřímně rád.


Pokud vás zajímá, jak v sobě jednou provždy probudit tolik potřebnou odvahu a chcete si přečíst inspirativní příběhy osobností, které samotnou odvahu našly a využily ve svůj prospěch, čehož jsou důkazem jejich reálné výsledky, neváhejte si objednat naše nové, v pořadí již 4. vydání magazínu Světa Úspěšných, které je i tentokrát plné exkluzivního obsahu.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center