fbpx

2 dubna

10 vhodných dárků nejen pro manažera

0  comments

Každý manažer má jednou ročně narozeniny a svátek, jednou za čas jubilea, přírůstky a další významné události. Každý rok jsou Vánoce a ty nadcházející se nezadržitelně blíží.

Záleží, na jakém finančním rozpočtu se dohodnete se svými kolegy, na velikosti firmy a na vztazích (nejen obchodních). Manažeři ocení nápad a snahu týmu přemýšlet nad vhodným dárkem – obzvlášť když uvidí, že jim na výběru záleželo. Takže tento výběr nepodceňte, co se týče kvality a značky dárku. Manažeři přeci chtějí být reprezentativní.

Dárkové koše jsou klasická možnost, ale my si představíme originálnější varianty.

1. Dárkové poukazy

Na masáže, do sauny či na jiné relaxace a regenerace, do vyhlášené restaurace, adrenalinový zážitek, nebo třeba do kvalitního obchodu s oblečením a obleky. Vašeho nadřízeného mile potěší poukázka na školení – v oboru, sebevzdělávání, osobní rozvoj. V případě poukázek se otvírá opravdu široká paleta možností.

2. Vstupenky

Na sportovní zápas, koncert, výstavu. Také zde se nabízejí velké možnosti výběru.

3. Poznávací zájezd

Zážitky a vzpomínky, které zůstanou v paměti, bude Váš manažer vyprávět s nadšením svému okolí při mnoha příležitostech.

4. Kniha

Motivační, pozitivně laděná, může být i „oddechovka“. Doporučuji knihy Restart, Jediná věc, Konec prokrastinace, Debordelizace hlavy či Ekonomické pojmy lidsky. Tyto knihy doporučuji na základě vlastních zkušeností a dobrých zpětných vazeb. Tištěnou formu či e-book zvolte podle daného manažera a jeho preferencí.

5. Značkové pero

Se jménem obdarovaného a třeba i logem firmy.

6. Doplňky

Manžetové knoflíčky, kravata pro muže, šátek pro ženu, hodinky. Jen značkové.

7. Vybavení

Na sport (např. na dost oblíbený golf), rybaření a další koníčky.

8. Maso

Například hezky zabalená kýta potěší i chutná. Každý nakupuje potraviny, každý rád griluje. Muž maso rád sní, žena maso ráda připraví. Můžeme doplnit o kvalitní nůž.

9. Kvalitní alkohol

Víno, whisky aj. podle oblíbené chuti.

10. Rodina

Potřeby, pomůcky či dekorace na zahradu, do domu či bytu. Novopečený rodič manažer i jeho manžel(ka) určitě ocení i plenky.


Pozor – šetřit se nemusí vyplatit! Ale také se nevnucujte přehnaně hodnotnými dárky, Váš manažer by mohl začít vnímat, že mu chcete podlézat. Vše náležitě a citlivě promyslete tak, abyste ho co nejvíce potěšili.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center