fbpx

18 července

10 pravidel k dosažení úspěchu | Conor McGregor

0  comments

Není to světoznámý podnikatel, nicméně Conor McGregor ví všechno o tvrdé práci a cestě k úspěchu. Je profesionálním bojovníkem v lize Ultimate Fighting Championship (UFC). Nejpozoruhodnější je jeho cesta k úspěchu a hlavně to, co za ní stálo.

Bojovník irského původu, McGregor udělal profesionální debut v pouhých 19 letech, který samozřejmě vyhrál. Od té doby, co se poprvé dostal na scénu v roce 2008, měl obrovský dopad na svět smíšených bojových umění (MMA) a další profesionální bojovníci se obávají jeho jména a jeho schopností v kleci.

Zdroj:https://durangoherald.com/articles/165625

McGregorův bojový rekord je velkolepí, jen tři prohry ve více než dvou desítkách zápasů. Je zřejmé, že dělá věci správně! A i když se možná nebudete moci dostat do tělocvičny s McGregorem, abyste se naučili jak pořádná dřina vypadá, můžete se poučit z jeho pravidel k dosažení úspěchu. A co víc, McGregorova rada může být aplikována na jakoukoli snahu, atletickou nebo jinou.

Zde je 10 pravidel úspěchu podle Conora McGregora:

1. Musíte milovat to, co děláte.

McGregor očividně miluje, že je bojovníkem MMA – vidíte to v jeho očích, když jde do ringu a zírá na svého soupeře. Ať už děláte cokoliv, potřebujete přirozenou zvědavost a hlubokou vášeň pro tu danou činnost. Pokud opravdu milujete tak, jak McGregor, pak se jistě ukáže, že pracujete s velkým postojem; jste soustředění a jste šťastní.

2. Nežijte v minulosti, jděte dopředu.

Je v pořádku, když se podíváte zpět do minulosti a zapamatujete si z ní dobré i špatné chvíle, ale pokud chcete být skutečně úspěšní, nesmíte se zabývat minulostí příliš dlouho. Čas se pohybuje jedním směrem a úspěšní lidé se pohybují s ním.  Ztráta by mohla být zničující a vyvolat otřes vašeho vlastního já, ale výhra dokáže uměle nafouknout pocit důvěry a způsobit tak, že se nebudete připravovat dostatečně pro budoucí bitvy.

3. Buďte odvážní, promluvte.

Je to odvaha, ano, ale pokud věříte v něco, máte-li co říct, pak promluvte! Ať už mluvíte o vašich vlastních cílech nebo o vašich citech v určité věci, musíte mít odvahu k verbalizaci. To umožňuje ostatním lidem vědět, že se nebojíte říci, co máte na mysli. Je zřejmé, že McGregor se nebojí mluvit o své mysli a mnoho svých úspěchů připisuje tomuto velmi důležitému atributu.

4. Uvědomte si, že když dosáhnete úspěchu, budete inspirací pro ostatní.

McGregor zveřejňuje jeho úspěch a vše, co získal, a povzbuzuje tak ostatní, aby udělali totéž. A co víc, nenechte se překvapit, jestli někdo bude chtít být jako vy, anebo bude chtít znát vaše tajemství. Nezapomeňte, že vás okolí sleduje a zůstane pozitivní, když budete pokračovat v rozvoji.

Zdroj: https://jumpropedudes.com/how-to-get-a-body-like-conor-mcgregor/

5. Důrazně se snažte vše dokázat.

Když se snažíte něco stavět, ať už je to nová firma nebo kariéra v MMA, spousta lidí se vás bude ptát. Budou si myslet, že jste na špatné životní cestě, anebo se pozastaví nad jejím směrem. Budete se s nimi chtít hádat a dostat se do jejich hlavy, ale ne – jen držte svou důvěru vysoko a pokračujte v práci k dosažení vašeho cíle. Nejlepší pomsta je masivní úspěch, jak to říká staré přísloví.

6. Vezměte si vlastní kreativní přístup k vaší práci.

Je to mentalita „think out of the box“, která pomohla McGregorovi postavit se na vrchol světa MMA. Způsob, jakým to vidí, dělá věci tak, jak byly vždycky vykonávány. McGregor a jeho trenér pracují na netradičních pohybech. Tento přístup se považuje za důvod mnoha jeho vítězství a naprostou nadvládu v bojovém světě. Je vždy dobré, abyste k vaší práci přistupovali netradičním přístupem. Ano, to znamená větší výzvy a větší rizika, ale také vyšší potenciál pro větší odměny.

7. Dobré věci přicházejí s vděčností.

Mohlo by to znít jako podivné pravidlo pro úspěch od jednoho z největších bojovníků na planetě, ale Conor McGregor si uvědomuje, že vděčnost je předzvěstí mnoha pozitivních věcí v životě. Pokud se cítíte vděční za váš úspěch, než za pocit oprávnění, přilákáte dobré lidi, rozšiřujete své omyly a zvyšujete své šance na budoucí úspěch.

8. Mějte své hrdiny.

Nemusí to být překvapením, že McGregor vzhlíží k Mohamedovi Alimu kvůli své zdatnosti v ringu. Ali byl opravdovou inspirací pro McGregora. Chcete-li být úspěšní, podle McGregora potřebujete inspirativního hrdinu – někoho, kdo dosáhl takového úspěchu, který byste chtěli sami.

9. Začněte.

Dlouhodobé cíle jsou dobré, ale někdy se zaměřujeme na budoucnost tolik, že nám chybí současnost, říká McGregor. Žijte v okamžiku, oceňte okamžik, a pokud jste typ člověka, který potřebuje cíl, vytvořte si malé cíle, abyste zůstali přítomni tady a teď.

10. Buďte laskaví ke svým obdivovatelům.

Jakmile dosáhnete úspěchu, budete mít lidi, kteří se na vás budou dívat a obdivovat, čeho jste dosáhli. To je dobře! Díky tomu se cítíte oceněni. Při interakci s fanoušky se budete cítit skvěle a vytvoříte si fantastickou motivaci k tomu, abyste stále pokračovali v tom, co děláte. McGregor očividně má mnoho fanoušků a ví, že jeho fanoušci jsou velkou součástí jeho úspěchu. Vždycky si naplánuje čas, aby je potkal, potřásl rukou a sdílel s nimi pár vět.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center