fbpx

2 dubna

10 pravdivých myšlenek Napoleona Hilla

0  comments

Víte, co mají všichni motivační řečníci společného? Víte, v čem se pravděpodobně všichni shodují? Hrdě se hlásí k myšlenkám NAPOLEONA HILLA.

Napoleon Hill je expertem v oblasti studia techniky vlastní mysli. Právě on vydal knihu s názvem „Mysli a zbohatni“, která se stala biblí všech motivačních řečníků. Každý z nich využívá techniky, popsané v této knize, a věřte mi, že myšlenky Napoleona Hilla patří k těm, které je POTŘEBNÉ A POVINNÉ si vsugerovat při honbě za našimi sny.

Ale abych jeho osobnost uvedl ještě konkrétněji: Napoleon Hill také dlouhé roky pátral po úspěchu a zažil neskutečné množství pádů, kdy musel svůj byznys začínat stále odznova .Své roky obětoval PODROBNÉMU studiu myšlení úspěšných a šťastných lidí. Setkal se s vícero známými osobnostmi, které do puntíku vyzpovídal a získal od nich nejtajnějši informace.

Kniha „Mysli a zbohatni“ byla poprvé publikována v roce 1937. Ptáte-li se, jestli jsou tyto techniky využitelné i v jedenadvacátém století, buďte si jisti, že ano. Tyto techniky jsou nadčasové a byly využívané už dávno před námi, ale až Napoleon Hill se jim rozhodl dodat skutečnou vážnost. Suma sumárum – Napoleon Hill je nejen inspirací, ale především jasným příkladem toho, nač myslel a v co dlouhé roky věřil.

Přinášíme vám jeho nejcennější a nejpravdivější myšlenky, kterými zaplnil svůj bestseller s názvem „Mysli a zbohatni“.

Naše mysl nemá hranic kromě těch, které jí sami dáme.

Co si dokáže lidská mysl představit a čemu dokáže uvěřit, toho může i dosáhnout.

 Úspěch hovoří sám za sebe, neúspěch není možné ničím ospravedlnit.

Vždy, když se setkáme s prosperujícím obchodem, vězme, že na jeho začátku někdo učinil odvážé rozhodnutí.

Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé. Přetvoř je a znovu vykroč směrem k vytouženému cíli.

Strach není ničím jiným, než stavem mysli.

Každý, kdo vytváří bohatství, si je absolutně jistý dvěma věcmi: svou vizí a posláním..

Ten, kdo opravdu ví, co v životě chce, už ušel kus cesty směrem k naplnění.

Více zlata se vytěžilo z myšlenek lidí, než kdy bylo dobyté ze země.

Nebojte se velkých snů a nikdy se nezastavte, dokud nedosáhnete vrcholu.

Věnujete-li se něčemu dlouhé roky a děláte to celým svým srdcem, stanete se v dané činnosti profesionálem a navíc jako bonus můžete své zkušenosti předávat jiným. Napoleon Hill tak učinil ve své knize a položil naprosté základy ÚSPĚŠNÉ a DOBŘE FUNGUJÍCÍ lidské mysli. Inspirujte se a hledejte v těchto myšlenkách tu vzácnou podstatu, která vás nastartuje k putování za vašimi sny.

Na našem portále jsme dříve zveřejnili taktéž 8 bodů neochvějné vytrvalosti podle Napoleona Hilla. Pokud vás zajímá, k čemu tento americký autor dospěl, tento článek naleznete ZDE.


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center