fbpx

2 dubna

10 nejlépe placených herců pro rok 2015

0  comments

1. místo: Robert Downey Jr. – 80 milionů dolarů

V současné době zaujímá první místo v žebříčku herec, kterého známe také pod jménem „Iron Man“. Tohoto železného superhrdinu zná dnes téměř každý, kdo miluje ať už komiksové postavičky nebo odvážného a bystrého „Sherlocka Holmese“.

2. Místo: Jackie Chan – 50 milionů dolarů

Dnes už ho možná tolik nevídáme, ale i přesto je Jackie Chan druhým nejlépe placeným herce a to především díky úspěšným filmům v Asii.

3. místo: Vin Diesel – 47 milionů dolarů

V sedmé a nejúspěšnější řadě, ze série „Rychle a zběsile“, vzdává Vin Diesel hold svému zesnulému příteli Paulu Walkerovi. Americký herec, známý také jako „Riddick“ nebo „trojité X“, se tak řadí mezi TOP 3 nejlépe placené herce planety.

4. Místo: Bradley Cooper – 42 milionů dolarů

Není tomu dávno, co natočil v hlavní roli film, který oběhl celý svět, „Americký Sniper“, ve kterém byl dokonce nominován na Oskara za nejlepší mužský herecký výkon. V tomto filmu byl mimochodem Bradley aktivní též jako producent.

5. Místo: Adam Sandler – 41 milionů dolarů

S Adamem a jeho více než humornými i úspěšnými komediemi se setkáváme již dlouhá léta. Jakožto pátý nejlépe placený herec bude mít i nadále důvod šířit svůj úsměv po celém světě s velkou radostí a vášní.

6. Místo: Tom Cruise – 40 milionů dolarů

Existuje nějaká nesplnitelná mise? Ne pro Toma Cruise. Právě díky pokračování veleúspěšné série „Mission Impossible“ si Tom vysloužil velmi tučnou sumu.

7. Místo: Amitabh Bachchan – 33 milionů dolarů

72-letý indický herec je také známý jako „Big B“ a je jednou z největších hvězd, které Bollywood kdy viděl.

8. Místo: Salman Khan – 33,5 milionů dolarů

Indický herec a dnes jedna z nejpopulárnějších hvězd Bollywoodu.

9. Místo: Akshay Kumar – 32,5 milionů dolarů

V našich končinách je tento herec znám jen zřídka. Ovšem v Bollywoodu je nazýván „indickým Brucem Leem“. To není vše, také je velmi oblíbeným a úspěšným reklamním partnerem.

10 Místo: Mark Wahlberg – 32 milionů dolarů

Mark Wahlberg vydělal v období od června 2014 do června 2015 stejnou částku, jako v roce minulém. Pravděpodobně smutný nebude. Nyní se s tímto hercem můžete setkat ve filmech „Méďa 2“, „Gambler“, nebo také v posledním díle ze série „Transformers“.

[easingslider id=“3168″]


Tags


You may also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350
>

Privacy Preference Center